Prodej permanentek startuje v pondělí 15. července

Prodej permanentek startuje v pondělí 15. července

B r n o – S novou sezónou se tradičně snoubí i prodej permanentních vstupenek. Permice pro nadcházející ročník se tentokrát začnou prodávat od pondělí 15. července, majitelé loňských vstupenek budou mít první týden svá místa blokována. Jako obvykle můžete permici pořídit i zaplatit online.

Prodej i obnova probíhá v našem systému Zbroják ID. V případě, že z jakéhokoliv důvodu nemůžete online prodej využít, budou permice k dostání i přímo na stadionu, a to ve dnech pondělí 15. července od 13 do 17.30, v úterý 16. července od 10 do 14 hodin a ve středu 17. července od 10 do 14 hodin; v dalších dnech pak po domluvě na mailové adrese vstupenky@fczbrno.cz.

Blokace míst z loňské sezóny platí do pondělí 22. července do 23.59 hodin.

Ceny se nemění, začínají tak na 1000 korunách v programech Veterán a Junior. Obnovená permice vás přijde na 1913 korun a nová na 2500 korun. Jeden zápas tak v kategoriích Veterán a Junior stojí 66 korun, u obnovené standardní permice 127 korun a u nové 166 korun.

Permanentky platí kromě domácích ligových zápasů i na případný barážový duel, domácí pohárové zápasy a přátelské zápasy, pořádané klubem.

Do prodeje jdou opět i oblíbená klubová sedadla, která zahrnují místo na hlavní tribuně v sektoru B a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání. To zahrnuje teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje. Také klubová sedadla platí i pro případnou baráž, domácí pohárové zápasy a přípravné duely na našem stadionu.

Jednorázové vstupenky lze pořídit opět ve dvou cenových hladinách – v předprodeji do 24 hodin před výkopem za 200 korun, posléze za 250 korun. Pro letošní sezónu zůstávají v prodeji také jednorázové dětské vstupenky v ceně 50 korun, ty lze zakoupit pouze v den utkání u pokladny, dítě do 15 let věku musí být v doprovodu držitele standardní vstupenky.

Ani v letošní sezóně nebude možné pořizovat vstupenky či permanentky na severní tribunu (sektory R, S, T a U).

Permanentky i jednorázové lístky není potřeba tisknout a mít u sebe, postačí je ukázat v telefonu. Permice je v případě zájmu možné zaslat poštou.

další články

Na závěr přípravy prohra v Púchově
A-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Na závěr přípravy prohra v Púchově

P ú c h o v - Poslední přípravné utkání fotbalistům Zbrojovky nevyšlo. V Púchově prohrávali už po...
Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína
B-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína

V r š a v a - Fotbalisté brněnského "béčka" vstoupili do letní přípravy vítězně. Na hřišti rezervy...
PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov
A-tým
12.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov

B r n o – V sobotu sehrají Zbrojováci závěrečný přípravný zápas před startem nové sezóny. V sobotu...