sobota 22.2.2020

1 Vyškov
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.2.2020

1 Zbrojovka Brno
2 Pardubice
příp.

neděle 8.3.2020

1 Zbrojovka Brno
0 Sokolov
17.kolo

sobota 4.4.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
20.kolo

pátek 10.4., 19:00

Zbrojovka Brno
Třinec
21.kolo

středa 15.4.

SK Líšeň
Zbrojovka Brno
22.kolo

neděle 19.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
23.kolo

sobota 25.4.

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
24.kolo

středa 29.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
25.kolo

sobota 2.5.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
26.kolo

pátek 8.5., 19:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
27.kolo

středa 13.5.

Vyšehrad
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 16.5.

Prostějov
Zbrojovka Brno
29.kolo

sobota 23.5.

Zbrojovka Brno
Vlašim
30.kolo

Roli žolíka přijímám, usmívá se Vintr

Roli žolíka přijímám, usmívá se Vintr

B r n o - Během podzimu šest gólů za Líšeň, pokaždé z pozice střídajícího hráče. V přípravě čtyři branky za Zbrojovku, taktéž po příchodu z lavičky. Zdá se, že Marek Vintr se jako žolík docela etabloval.

18.02.2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

 

"Trenér sám si mě sem bral jako žolíka, přijímám to a očividně mi to sedí. I když je samozřejmé, že každý by chtěl hrát co nejvíc a pokud možno od začátku. Každý v týmu ale máme svoji roli a já to akceptuju. A je mi celkem jedno, jestli je to z pozice útočníka nebo levého záložníka," usmívá se Vintr, který naposledy dvěma góly pomohl k výhře s Podbrezovou.

A zejména druhý gól stál za to. Vintr po Juráskově přihrávce napřáhl k povedené ráně, která zamířila do horního rohu brány. "Zkouším to takhle na zadní tyč i na tréninku celkem pravidelně. Musím ale říct, že v tom byl i kus náhody, když míč zapadl takhle přesně. Někdy se to tak povede," vykládal záložník, který chvilku předtím skóroval po kličce gólmanovi. "Kuba Přichystal vybojoval míč a posunul mi ho. Mohl jsem střílet levačkou na zadní tyč, na což jsem si ale úplně nevěřil, takže mi klička připadala jako nejlepší možné řešení. Jsem rád, že mi tam nějaké góly napadaly, nás ofenzivních hráčů je v týmu celkem hodně a hrajeme dost útočně, takže šancí máme dost a pak už je to jen o štěstí a kvalitě v zakončení. Na tom se dá pracovat pořád, protože stále ještě hodně šancí neproměnujeme."

Dvaadvacetiletý Vintr se do Zbrojovky vrátil v zimě ze zmíněného hostování v Líšni, kde zůstalo jeho dvojče Ondra. "Po nějaké době jsme chvíli byli zase spolu v týmu. Teď už se zase míjíme, v Líšni mají tréninky spíše odpoledne a večer. Takže já dojedu domů a brácha si vezme auto a letí zase do Brna. Ale pořád věříme, že nám vyjde sen zahrát si spolu první ligu, ve které jsme se taky minuli. Nebo v nejhorším proti sobě, ale to bychom se asi pokopali," směje se Marek.

Ten patří k hrstce hráčů, kteří absolvují celou přípravu od začátku. "Nechyběl jsem zatím snad ani na jednom tréninku. Příprava je opravdu hodně dlouhá, ten druhý měsíc už se docela vleče. Už se těším, až to vypukne. Máme před sebou velký úkol a věřím, že máme síly na to, abychom to zvládli," vyhlíží Vintr březnový start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Fotogalerie

               

 

Aktuality

16.3.2020

Fanshop uzavřen

Kamenná prodejna Fanshopu je s ohledem na nařízení vlády až do odvolání uzavřena. Nakupovat lze i nadále online přes eshop, a to výhradně s možností doručení prostřednictvím společnosti PPL.

6.3.2020

Zemřel pan Jaroslav Panák

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 75 let navždy opustil pan Jaroslav Panák; dlouholetý správce lužáneckého areálu a člověk, který po celý život miloval svou rodinu, přátele a Zbrojovku.

Čest jeho památce!

2.3.2020

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude v úterý 3. března z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

19.2.2020

S Vyškovem v Olšanech

Předposlední přípravné utkání s Vyškovem sehrajeme oproti původnímu plánu na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova. Termín zůstává původní - sobota 22. února v 11 hodin.

5.2.2020

B-tým

Přípravné utkání B-týmu proti Bystrci (původně plánované na středu 5. února) bylo odloženo. O novém termínu budeme informovat, jakmile dojde k jeho potvrzení.

29.11.2019

Prosba o vyplnění dotazníku

Náš odchovanec a hráč FK Blansko Martin Sedlo kromě fotbalu stíhá i studium na vysoké škole, kde se aktuálně věnuje magisterské práci. V této souvislosti prosí fanoušky Zbrojovky o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník najdete zde.

6.11.2019

Po Zbrojovce na basket!

Se vstupenkou na zápas Zbrojovka Brno – 1. SK Prostějov můžete zdarma navštívit utkání nejvyšší basketbalové soutěže mužů mezi mmcité1 Basket Brno a BK Opava, které se hraje ve středu 13. 11. od 20:00 na brněnském Kampusu. Bližší informace najdete na www.basketbrno.cz.

24.10.2019

Béčko znovu na Srbské

Také utkání 12. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

10.10.2019

Béčko na Srbské

Utkání 10. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Bystřicí nad Pernštejnem (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

9.10.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude ve čtvrtek 10. října uzavřen. Důvodem je konání akce Bitva na Moravském poli, kde bude od 16 hodin k dispozici stánek se sortimentem Fanshopu.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2020 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz