Rozhodnutí vedení fotbalové Zbrojovky

Rozhodnutí vedení fotbalové Zbrojovky

B r n o - Vedení klubu FC Zbrojovka Brno se v týdnu věnovalo zhodnocení problematického průběhu ligové sezóny, zvláště pak nedělnímu výsledku utkání proti FC Teplice. Následně došlo k těmto závěrům.

S ohledem na celkový výkon a přístup jednotlivých hráčů vedení konstatovalo, že někteří hráči kádru „A“ mužstva, přestože jako jedni z mála v České republice mohou vykonávat naplno své zaměstnání, neodvádějí v utkání maximální nasazení a nevkládají veškeré své dovednosti ve prospěch klubu. Tento špatný a neprofesionální přístup měl přímou souvislost s výsledky nejen v posledních utkáních klubu, ale zejména v tom nedělním proti Teplicím, kde se absence správného nasazení projevila v plné míře na předvedeném výkonu a výsledku. Je evidentně a zřetelně vidět, že si řada hráčů plně neuvědomuje, o jak velký problém se pro klub i hráče samotné jedná, a jak fatální následky by mohl mít sestup do druhé ligy pro všechny členy klubu, sponzory, sympatizanty klubu a v neposlední řadě pro fanoušky a město Brno samotné.

Pro vedení klubu FC Zbrojovka Brno je neakceptovatelné, že se tak děje i přes veškeré profesionální podmínky, které byly mužstvu vytvořené ze strany klubu i v době složitých pandemických podmínek a omezení.

Z tohoto titulu se představenstvo klubu rozhodlo potrestat hráče „A“ týmu v souladu s disciplinárním řádem klubu pokutou ve výši 1,5 mil. Kč.

V závěru jednání bylo rozhodnuto, že tyto finanční prostředky přesune představenstvo klubu do oblasti mládeže, kde zcela jistě přinesou užitek.

další články

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Liberci
A-tým
14.05.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Liberci

B r n o – Zbrojováci v páteční předehrávce potvrdili, že se jim venku daří o poznání lépe, než na...
Remízu v Liberci vystřelil v závěru Růsek
A-tým
14.05.2021 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Remízu v Liberci vystřelil v závěru Růsek

L I B E R E C - 32. kolo FORTUNA:LIGY zavedlo svěřence Richarda Dostálka na půdu libereckého...
SOUHRN: Zbrojováci na hostování
A-tým
13.05.2021 | Martin Lísal

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Uplynulý víkend přinesl opět celou řadu fotbalových zápasů, do kterých zasáhli i hráči...