SOUHRN: Jak si vedli Zbrojováci na hostování?

SOUHRN: Jak si vedli Zbrojováci na hostování?

B r n o - Zbrojovákům na hostování se tento víkend střelecky ani výsledkově příliš nevedlo. Jedinou výjimkou je Jakub Kučera, jehož Vítkovice pod trenérem Grmelou znovu zvítězily.

Fortuna národní liga

Ve druhé nejvyšší soutěži nadále pokračuje perný boj o nejvyšší příčky tabulky. V něm nyní trochu ztratil tým Pardubic, který prohrál v Třinci gólem z poslední minuty 0:1. Pavel Sokol se dostal na hřiště v 75. minutě, Petr Rybička tentokrát zůstal jen na lavici náhradníků. Pardubičtí jsou v tabulce aktuálně čtvrtí.

Tři příčky za nimi se nachází Znojmo, které taktéž gólem v závěru přišlo o bod a prohrálo na hřišti Žižkova 1:2. Antonín Růsek nastoupil od začátku, v 71. minutě byl střídán.

Radost z vítězství tak okusil pouze Jakub Kučera v dresu Vítkovic. Obrozený tým pod novým koučem Grmelou vyhrál podruhé v řadě, tentokrát odčaroval domácí kouzlo Olympie. Výborně hrající Kučera střílel i přihrával, ze hry šel po 70 minutách a v závěru se mohl radovat z výhry 2:0 a následného posunu na třináctou pozici.

MSFL

Pátá Líšeň zajížděla o víkendu na hřiště Otrokovic, tentokrát ale nemohli být její hráči spokojeni, neboť podlehli 0:1. Ondřej Vintr je nadále stálicí sestavy a odehrál celé utkání.

Slovensko

Fotbalisté Dunajské Stredy po dvou výhrách tentokrát podlehli doma Trenčínu 1:2. Nic na tom nezměnil ani Musefiu Ashiru, který se dostal na hřiště v 72. minutě. První domácí prohra v sezoně znamená pokles na čtvrtou pozici v tabulce.

O soutěž níž střídá Šamorín lepší výsledky s horšími. Tentokrát platila druhá možnost, Šamorín prohrál ve Zvolenu 0:1. Stanislav Vávra se na hřiště nedostal.

další články

Hrdina Šural: Bod je odměnou za bojovnost i aktivitu
A-tým
30.11.2020 | Martin Lísal. FOTO: Profimedia.cz

Hrdina Šural: Bod je odměnou za bojovnost i aktivitu

P r a h a – Pět porážek v řadě, 421 minut bez vstřeleného gólu. Zbrojovce se proti Slavii v...
Trenér Machálek po remíze na Slavii
A-tým
29.11.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po remíze na Slavii

P r a h a - Zatímco minulý víkend nepřinesl výsledek 1:1 do zbrojováckého tábora mnoho radosti,...
Jakub Šural vystřelil Zbrojovce v Edenu cenný bod!
29.11.2020 | Daniel Král. FOTO: slavia.cz

Jakub Šural vystřelil Zbrojovce v Edenu cenný bod!

P R A H A - Zbrojovka po nucené pauze neprohrává! Na hřišti mistrovské Slavie uťali Brňané sérii...