SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Uplynulý víkend přinesl opět celou řadu soutěžních zápasů, do kterých zasáhli také hráči Zbrojovky na hostování. Jak se jim vedlo?

Tým Líšně o víkendu poprvé na jaře klopýtl, podlehl na hřišti Vlašimi. Martin Zikl nastoupil v základní sestavě a byl střídání v 69. minutě. Ve středečním utkání s Duklou pak šel jako střídající hráč do hry na poslední čtvrthodinu. Líšeň si spravila chuť a porazila tým z Julisky vysoko 3:0.

Blansko o víkendu zajíždělo na Žižkov. Po první půli sahalo po senzační výhře, domácí nakonec dokázali v závěru srovnat na 1:1. Claude Lhotecký do utkání tentokrát nezasáhl, Jakub Černín šel do hry v 75. minutě. Ve vloženém středečním utkání s Vlašimí už Lhotecký figuroval v základní sestavě a hrál 75 minut, Černín odehrál posledních deset minut. Blansko potvrdilo domácí formu a zvítězilo 2:0.

Situaci v tabulce si vylepšila Jihlava. V páteční předehrávce doma přetlačila Třinec 1:0. Michal Ševčík hrál první poločas. Ve středečním utkání v Prostějově zůstal na lavičce, Jihlava zvítězila tentokrát 4:2.

Fotbalisté Pohronie se v Michalovcích museli i tentokrát obejít bez zraněného kapitána Petra Pavlíka. Po bezbrankové první půli dokázali dvakrát skórovat, domácí už jen korigovali a Pohronie tak veze domů cennou výhru.

další články

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Liberci
A-tým
14.05.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Liberci

B r n o – Zbrojováci v páteční předehrávce potvrdili, že se jim venku daří o poznání lépe, než na...
Remízu v Liberci vystřelil v závěru Růsek
A-tým
14.05.2021 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Remízu v Liberci vystřelil v závěru Růsek

L I B E R E C - 32. kolo FORTUNA:LIGY zavedlo svěřence Richarda Dostálka na půdu libereckého...
SOUHRN: Zbrojováci na hostování
A-tým
13.05.2021 | Martin Lísal

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Uplynulý víkend přinesl opět celou řadu fotbalových zápasů, do kterých zasáhli i hráči...