SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Z hráčů Zbrojovky na hostování se uplynulý víkend nejvíce dařilo Allimu, který asistencí pomohl Českým Budějovicím k důležité výhře.

České Budějovice zahájily nadstavbové boje úspěšně, když na svém hřišti zdolaly Bohemians 2:1. Wale Musa Alli odehrál celé utkání a asistencí se podílel na první brance. Jihočeši se v tabulce posunuli na čtrnáctou příčku.

Jedním bodem si v tuhé řeži o záchranu pomohl ve druhé lize Prostějov, který remizoval v Líšni 0:0. Jan Štěrba naskočil v základní sestavě, po dvaceti minutách musel ovšem pro zranění střídat. Na záchranu Prostějov aktuálně ztrácí z patnácté pozice jediný bod.

Jeden bod získala také Kroměříž, pro kterou to ovšem v utkání se Spartou B bylo málo. Na záchranu totiž Hanákům chybí pět bodů. Nicolas Martinek zůstal na lavičce a do hry nezasáhl.

Hned dva zápasy sehrál v uplynulém týdnu třetiligový Start Brno. Nejprve ve středu 1. května podlehl na hřišti béčka Zlína 1:2. Damián Strnad šel do hry jako střídající, Lukáš Kos do utkání nezasáhl. Při remíze 1:1 s Frýdlantem se pak Strnad vrátil do základní sestavy a odehrál celý zápas, Lukáš Kos opět chyběl.

další články

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích
A-tým
22.06.2024 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích

P o h o ř e l i c e - Zbrojováci zahájili letní přípravu utkáním na hřišti Pohořelic. Hrálo se v...
PREVIEW: V přípravě do Pohořelic
A-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V přípravě do Pohořelic

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky načnou letní přípravné zápasy utkáním v Pohořelicích. Hraje se v...
Los už zná také
B-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

Los už zná také "béčko"

B r n o - Také B tým už zná rozpis podzimní části MSFL. V prvním utkání se Brňané vydají první...