Společné prohlášení klubu a agentury SPORT INVEST

Společné prohlášení klubu a agentury SPORT INVEST

B r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno a agentura SPORT INVEST společně reagují na informace ohledně jednání mezi agenturou a klubem k tématu prodeje klubu.

V tuto chvíli žádná jednání mezi agenturou SPORT INVEST a Zbrojovkou Brno ve věci potenciální koupi klubu neprobíhají, celou záležitost považujeme za uzavřenou.

V prostředí profesionálního sportu se naše agentura pohybuje přes dvacet let, základem úspěchu a rozvoje firmy vždy bylo hledání nových příležitostí a odvaha je následně realizovat. O možném vstupu do fotbalového klubu jsme uvažovali opakovaně, byla to jedna z dlouhodobě zvažovaných cest. S panem Bartoňkem pojí naši společnost velmi dobré vztahy, známe brněnské prostředí i specifikace. Naším cílem byla především sportovní, obchodní i marketingová konsolidace klubu a jeho postupný rozvoj s důrazem na mládež, regionalismus a dlouhodobou udržitelnost.

V konečném součtu jsme se však za agenturu rozhodli soustředit se na jiné projekty, ať už v rámci rozvoje fotbalového oddělení a skautingu, nebo v podobě pořádání a marketingového zajištění nejprestižnějších sportovních akcí v Česku.

Samotná jednání ohledně možného vstupu do Zbrojovky Brno trvala několik měsíců a logicky prošla několika fázemi, ve kterých se přibližovaly či oddalovaly vzájemné představy o možné dohodě obou stran. Veškerá komunikace s vedením Zbrojovky v čele s panem Bartoňkem probíhala korektně a věcně, obě strany plnily své závazky z jednání vyplývající. Podrobnosti zůstanou mezi agenturou a vedením klubu. Finální rozhodnutí o ukončení jednání každopádně padlo ze strany agentury a jako první byl o tomto rozhodnutí informován pan Bartoněk.

Celou záležitost vnímáme čistě pragmaticky jako projekt, na kterém se nenašla vzájemná shoda, oba partneři však pokračují v dlouhodobé spolupráci. Zbrojovka je pevnou součástí fotbalového Česka a stejně se vnímáme také my. Klubu přejeme nadále to nejlepší a jsme přesvědčeni, že má potenciál zařadit se zpět mezi nejprestižnější sportovní značky Česka.

Agentura SPORT INVEST

Klub prostřednictvím předsedy představenstva a majitele oceňuje fair play vyjádření agentury SPORT INVEST. Rozhodl se však vést příslušné právní kroky vůči opakovaným spekulacím a lžím redaktora Deníku Sport pana Koštuříka, který takto vytváří nepřátelskou atmosféru vůči klubu. Dále sdělujeme, že probíhají jiná jednání strategického charakteru. Žádná firma nesděluje informace o takovýchto jednáních z důvodu možného negativního ovlivněni jejich průběhu. Každopádně jakmile tato jednání skončí, budou fanoušci první, koho klub seznámí s výsledky a odůvodněním.

Představenstvo klubu FC Zbrojovka Brno

další články

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň
A-tým
18.01.2022 | Martin Lísal

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň

B r n o - Po remíze se Zlínem čeká na Zbrojováky další zimní test s prvoligovým soupeřem. Ve středu...
VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka
A-tým
16.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze...

B r n o – U prvního letního gólu asistoval, první zimní rovnou vstřelil. Michal Ševčík otevřel po...
VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem
A-tým
15.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jozef Dojčan po utkání se Zlínem

B r n o – Pohledné ofenzivní akce i branky, na druhou stranu tři zásahy ve vlastní síti. Úvodní...