Společné prohlášení klubu a agentury SPORT INVEST

Společné prohlášení klubu a agentury SPORT INVEST

B r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno a agentura SPORT INVEST společně reagují na informace ohledně jednání mezi agenturou a klubem k tématu prodeje klubu.

V tuto chvíli žádná jednání mezi agenturou SPORT INVEST a Zbrojovkou Brno ve věci potenciální koupi klubu neprobíhají, celou záležitost považujeme za uzavřenou.

V prostředí profesionálního sportu se naše agentura pohybuje přes dvacet let, základem úspěchu a rozvoje firmy vždy bylo hledání nových příležitostí a odvaha je následně realizovat. O možném vstupu do fotbalového klubu jsme uvažovali opakovaně, byla to jedna z dlouhodobě zvažovaných cest. S panem Bartoňkem pojí naši společnost velmi dobré vztahy, známe brněnské prostředí i specifikace. Naším cílem byla především sportovní, obchodní i marketingová konsolidace klubu a jeho postupný rozvoj s důrazem na mládež, regionalismus a dlouhodobou udržitelnost.

V konečném součtu jsme se však za agenturu rozhodli soustředit se na jiné projekty, ať už v rámci rozvoje fotbalového oddělení a skautingu, nebo v podobě pořádání a marketingového zajištění nejprestižnějších sportovních akcí v Česku.

Samotná jednání ohledně možného vstupu do Zbrojovky Brno trvala několik měsíců a logicky prošla několika fázemi, ve kterých se přibližovaly či oddalovaly vzájemné představy o možné dohodě obou stran. Veškerá komunikace s vedením Zbrojovky v čele s panem Bartoňkem probíhala korektně a věcně, obě strany plnily své závazky z jednání vyplývající. Podrobnosti zůstanou mezi agenturou a vedením klubu. Finální rozhodnutí o ukončení jednání každopádně padlo ze strany agentury a jako první byl o tomto rozhodnutí informován pan Bartoněk.

Celou záležitost vnímáme čistě pragmaticky jako projekt, na kterém se nenašla vzájemná shoda, oba partneři však pokračují v dlouhodobé spolupráci. Zbrojovka je pevnou součástí fotbalového Česka a stejně se vnímáme také my. Klubu přejeme nadále to nejlepší a jsme přesvědčeni, že má potenciál zařadit se zpět mezi nejprestižnější sportovní značky Česka.

Agentura SPORT INVEST

Klub prostřednictvím předsedy představenstva a majitele oceňuje fair play vyjádření agentury SPORT INVEST. Rozhodl se však vést příslušné právní kroky vůči opakovaným spekulacím a lžím redaktora Deníku Sport pana Koštuříka, který takto vytváří nepřátelskou atmosféru vůči klubu. Dále sdělujeme, že probíhají jiná jednání strategického charakteru. Žádná firma nesděluje informace o takovýchto jednáních z důvodu možného negativního ovlivněni jejich průběhu. Každopádně jakmile tato jednání skončí, budou fanoušci první, koho klub seznámí s výsledky a odůvodněním.

Představenstvo klubu FC Zbrojovka Brno

další články

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta
A-tým
16.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Šimon Falta

B r n o - Součástí bulletinu pro zápas s Mladou Boleslaví byl i rozhovor se záložníkem Šimonem...
Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!
A-tým
15.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

B r n o – Vstupenky na utkání s pražskou Slavií už jsou v internetovém předprodeji! Zakoupíte je...
Béčko má další šestigólovou výhru
B-tým
14.08.2022 | Martin Lísal

Béčko má další šestigólovou výhru

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do sezóny i na domácím hřišti v Bystrci, kde přivítal...