Trenér Machálek po prohře s Pardubicemi

Trenér Machálek po prohře s Pardubicemi

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky nezvládli generálku na start nejvyšší soutěže, na domácím hřišti podlehli Pardubicím 1:2. A trenér Machálek po utkání netajil rozčarování.

"S naším výkonem jsem dnes hrubě nespokojen. Byl to poslední přípravný zápas, chtěli jsme se nějakým způsobem prezentovat a to se nestalo. Je zásadní problém, když vám v první půli nehrají čtyři hráči. Jsem naštvaný a v tuto chvíli se domlouváme s realizačním týmem, jakým způsobem to budeme řešit. Rozhodně se ale nadále nechceme prezentovat takhle," horlil kouč.

"Přiznávám, že jsem nechtěl, aby se dnes někdo zranil, takže nechci hráče tlačit do takové agresivity. Nicméně mi dnes absolutně chyběla touha a chuť po vítězství. Zaplaťpánbůh, že se ve druhé půli prezentovali zajímavým výkonem Krška s Pachlopníkem. Máme nad čím přemýšlet," pokračoval Machálek. "Nehodláme se vymlouvat, že je to jen příprava, a v kabině si to ještě vyříkáme. Od hráčů požaduju v každém případě stoprocentní profesionální výkon, zatímco to, co dnes někteří předvedli, bylo spíš tak na pokutu."

Co se týče základní sestavy pro start soutěže, v té má kouč i po dnešku několik otazníků. "Někteří hráči mi zamotali hlavu, máme několik alternativ. Třeba Adrián Čermák je univerzální hráč, který může v případě zranění či karet naskočit na dvou, třech postech. V záloze máme Pavla Dreksu, který dnes nehrál, budeme nad tím vším ještě přemýšlet," zakončil kouč.

další články

PREVIEW: V dalším utkání přivítáme České Budějovice!
A-tým
04.12.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: V dalším utkání přivítáme České Budějovice!

B r n o - Je tu prosinec - a s ním i hektický závěr podzimní části FORTUNA:LIGY. Zbrojováci...
Docela jsem si zachytal, usmívá se po Slavii Floder
A-tým
02.12.2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Docela jsem si zachytal, usmívá se po Slavii Floder

B r n o – Pod ziskem cenného bodu na hřišti mistra a lídra tabulky byl výrazně podepsán i gólman...
Zbrojováci na hostování
A-tým
01.12.2020 | Martin Lísal

Zbrojováci na hostování

B r n o - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA má za sebou anglický týden, hrála se i slovenská nejvyšší soutěž. A...