Trenér Machálek po utkání s Nitrou

Trenér Machálek po utkání s Nitrou

D u n a j s k á S t r e d a - Během víkendové slovenské mise sehráli Zbrojováci dva zcela rozdílné zápasy. Po sobotní vysoké výhře s Dunajskou Stredou dnes podlehli Nitře 1:5.

"Po včerejším náročném utkání a regeneraci se dnes už projevila určitá únava. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale neproměnili jsme dvě tutovky a pak jsme soupeři nahráli na gól. Ve druhé půli jsme se průběh duelu ještě snažili změnit a nasadili jsme čerstvé hráče, ale nepovedlo se nám to. Byli jsme všude pozdě, fyzicky jsme nestíhali. Přitom šancí si kluci dokázali vytvořit dost, možná více než soupeř, ale oproti včerejšku jsme nebyli vůbec produktivní," hodnotil utkání kouč Machálek.

A neopomenul také vyzdvihnout hru soupeře. "Nitra předvedla agresivní výkon s dobře propracovanou brejkovou přechodovou fází, tomu jsme dnes nedokázali čelit. Hráli jsme v rozestavení 3-5-2 a v tomto systému je potřeba maximální koncentrace. My jsme dnes koncentrovaní nebyli a sami jsme se vytrestali. A možná je to dobře, i z prohry si musíme umět vzít ponaučení. I podmínky dnes byly těžší než včera, hrálo se na umělce a zejména v první půli neustále sněžilo."

Co po návratu do Brna na Zbrojováky čeká? "V pondělí mají hráči volno, v úterý trénink a ve středu hrajeme proti Skalici. A už v pátek odlétáme na Maltu, takže i v dalších dnech bude program hodně nahuštěný a náročný," uvedl Machálek.

další články

Zemřel Jozef Obert
A-tým
20.10.2020 | Klub

Zemřel Jozef Obert

Náš klub zastihla smutná zpráva. Na sklonku minulého týdne zemřel ve věku 82 let někdejší...
Trenér Machálek: Jsme rádi, že můžeme trénovat kompletní
A-tým
19.10.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek: Jsme rádi, že můžeme trénovat...

B r n o - Za normálních okolností by se Zbrojováci po výjezdu do Jablonce chystali na domácí bitvu...
Aktualizovaný tréninkový režim Zbrojovky
Ostatní
17.10.2020 | Martin Lísal

Aktualizovaný tréninkový režim Zbrojovky

B r n o - S ohledem na platná nařízení vlády docházelo v průběhu týdne k dalším změnám v...