Trenér Machálek po výhře s Vyškovem

Trenér Machálek po výhře s Vyškovem

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky v dalším přípravném utkání narazili na Vyškov. Oproti letnímu měření sil tentokrát ubrali na produktivitě a zvítězili 2:1. Jak duel hodnotil trenér Machálek?

Ten chtěl v utkání vidět především rozdíl v kvalitě tréninkového procesu obou týmů. "Ten rozdíl k vidění byl, zejména v první půli. Na můj vkus to ale bylo málo. Někteří hráči dnes nebyli zdravě nastavení, scházela nám agresivita, dominance. Na druhou stranu je to samozřejmě stále příprava, po delší době jsme hráli na přírodní trávě, která s ohledem na roční období a klimatické podmínky nebyla úplně skvělá. Navzdory tomu patří pořadatelům obrovský dík za to, že jsme tu mohli hrát," poděkoval Machálek klubu Sokol Olšany, na jehož hřišti se dnes hrálo.

Zbrojováci si vypracovali řadu šancí, obou branek nakonec dosáhli z penalt. "Možností jsme měli dostatek. Mrzí mě hlavně to, že tam nic nepadlo Kubovi Přichystalovi, který se dnes vrátil do své herní pohody a byl hodně vidět. Do šancí se dostával, měl i smůlu, když tu největší zastavila hned dvakrát tyč. Na druhou stranu vybojoval obě penalty, takže jeho výkon byl v pořádku," zmínil Machálek nejlepšího střelce podzimu.

Před startem ligy už Brňané absolvují jen jeden herní test, příští sobotu přijede na Srbskou vedoucí tým tabulky z Pardubic. "Začátek ligy už samozřejmě očekáváme všichni. Abnormální délce přípravy jsme přizpůsobili skladbu tréninkového procesu tak, abychom byli v březnu nachystaní co nejlépe. V generálce očekávám kvalitativně lepší výkon. Čeká nás oprávněný lídr soutěže a věřím, že to bude zajímavé měření sil," zakončil Machálek.

další články

Do Zbrojovky přichází Jan Moravec
A-tým
03.08.2020 | Martin Lísal. FOTO: mfkkarvina.cz

Do Zbrojovky přichází Jan Moravec

B r n o – Zbrojovka vítá další letní posilu! Z Karviné přichází zkušený třiatřicetiletý záložník či...
Béčko v generálce remizovalo s rezervou Slovácka
B-tým
01.08.2020 | Martin Lísal

Béčko v generálce remizovalo s rezervou Slovácka

Brněnské "béčko" zakončilo přípravu pátým utkáním. Na hřišti třetiligové rezervy Slovácka Brňané po...
Trenér Machálek po utkání v Blansku
A-tým
31.07.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po utkání v Blansku

B r n o - Na úvod přípravy prohra, k tomu dvě zranění. Trenér Machálek po duelu v Blansku neměl...