Trenér Machálek po zápasech v Olomouci

Trenér Machálek po zápasech v Olomouci

O l o m o u c - Zbrojováci dnes sehráli v rámci přípravy na opětovný start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dvojzápas na hřišti Sigmy Olomouc. V obou duelech nakonec svému soupeři podlehli. Jak tuto konfrontaci hodnotil trenér Machálek?

"V prvním utkání se ukázala kvalita širšího kádru Sigmy, zejména Pilař nám dělal velké problémy. Neskrýváme, že někteří hráči nastoupili na nezvyklých postech, zejména v defenzivě nám hráči chyběli. Výsledek tak celkem odpovídá, byť zejména Marek Vintr předvedl kvalitní výkon, byl nebezpečný a je škoda, že některou ze svých možností neproměnil," hovořil Machálek o prvním utkání, v němž Sigma zvítězila 3:1.

Ve druhém duelu šli Hanáci opět do vedení a to v závěru potvrdili druhou trefou. "Úvodní čtvrthodina byla vyrovnaná a můžeme litovat toho, že se nám nepovedlo některé situace dohrát kvalitněji. Poté nás domácí zatlačili, z čehož vyplynul první gól a ještě jedna šance. Ve druhé půli už byla hra opět vyrovnaná, výraznější šance jsme si my nevytvořili, soupeř taktéž ne. V závěru pak přišel rozhodující zásah."

Co tedy trenérovi dva cenné testy ukázaly? "Chybělo nám dnes zdravé sebevědomí. Soupeř nás v některých momentech předčil v agresivitě, proto jsou ty výsledky asi odpovídající a zasloužené. Někteří naši hráči ještě nejsou v optimálním stavu třeba po zdravotním výpadku, dnešek zkrátka ukázal naše nedostatky," zakončil Machálek.

Brňané mají v neděli volný den, do tréninku se zapojí opět v pondělí a ve středu sehrají od 11 hodin další přípravné utkání se Zlínem.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

VIDEO: Vrtulníkem na utkání s Duklou!
A-tým
02.06.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Vrtulníkem na utkání s Duklou!

B r n o - Maturitní zkouška na Kladně končí ve tři, zápas s Duklou začíná v sedm, v cestě stojí D1....
Na Tribuně Štatl můžete sledovat i duel ve Vítkovicích!
A-tým
02.06.2020 | Martin Lísal

Na Tribuně Štatl můžete sledovat i duel ve...

B r n o - Třetí zápas po obnovení soutěže, třetí díl Tribuny Štatl! Také ve čtvrtek můžete v...
VIDEO: Remízu s ohledem na průběh utkání musíme vzít, uvědomuje si Šustr
A-tým
02.06.2020 | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas.

VIDEO: Remízu s ohledem na průběh utkání musíme vzít,...

B r n o - Po dlouhé pauze Zbrojovka představila v domácím prostředí. Šlágr kola s pražskou Duklou...