U8: Zbrojovka zvítězila na halovém turnaji v Senici

U8: Zbrojovka zvítězila na halovém turnaji v Senici

S e n i c e - Hráči brněnské přípravky (U8) absolvovali o víkendu první letošní halový turnaj. V Senici na Hané si vedli velmi slušně, po celou dobu nenalezli přemožitele a ve finále tak pro sebe vybojovali pohár pro vítěze.

"Naši hru po celou dobu dlouhého turnaje zdobilo vysoké napadání, touha po zisku míče, rychlé přepínání obrana/útok a snaha o úspěšné zakončení. Zbrojováčci využívali celou plochu hřiště a individuální akce se střídaly s pohlednými týmovými kombinacemi. Největším soupeřem pro nás byl skákající míč, který se často velmi těžko dostával pod kontrolu, zvláště při nutnosti pravidla házení autů. Naopak velkým pozitivem z turnaje je skutečnost, že tentokrát se prosadili také jiní střelci než na předchozích turnajích - Herbert Šimara byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Vysokým napadáním jsme také eliminovali hru soupeřů a inkasovali tak za celý turnaj jen jednu branku. Velmi dobrý přehled ve hře prokázal brankář Dominik Petrucha, který nahodilé brejky řešil včasným vyběhnutím s okamžitým přechodem do ofenzívy. Konečné první místo na turnaji tak bylo jen třešinkou na dortu velmi dobré prezentace přípravek Zbrojovky Brno na Hané," uvedl k turnaji trenér Lejska.

Reprezentovali Zbrojovku: Herber Šimara (8 branek), Lukáš Nedorostek (7 branek), Matyáš Sklenář (4 branky), Adam Belej (3 branky), Tomáš Lelek (3 branky), David Buček (3 branky), Sebastian Lejska (2 branky), Josef Vozdek, Dominik Petrucha.

Výsledky Zbrojovky

  • Zbrojovka - Sparta Brno 1:0
  • Zbrojovka - Česká Ves 5:0
  • Zbrojovka - Svitavy 6:0
  • Zbrojovka - Nové Sady 5:1
  • Finále, Zbrojovka - Uničov 1:0

další články

Jakub Šural prodloužil smlouvu ve Zbrojovce
A-tým
26.02.2021 | Martin Lísal

Jakub Šural prodloužil smlouvu ve Zbrojovce

B r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno se v uplynulých dnech dohodl na pokračování spolupráce s...
V sobotu přivítáme Plzeň!
A-tým
26.02.2021 | Martin Lísal

V sobotu přivítáme Plzeň!

B r n o - Po smolné prohře v Olomouci se Brňané vracejí na domácí trávník, v sobotu 27. února na...
SOUHRN: Zbrojováci na hostování
A-tým
24.02.2021 | Martin Lísal

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Zatímco Zbrojovka o víkendu válčila o ligové body na Hané, v akci se ocitli i hráči,...