VIDEO: Jan Hladík po utkání v Jihlavě

VIDEO: Jan Hladík po utkání v Jihlavě

J i h l a v a - Útočník Jan Hladík je jedním z hráčů, kteří doposud naskočili do všech zápasů letní přípravy. V tom včerejším hrál významnou úlohu - gólem a vybojovanou penaltou přispěl k výhře 2:1.

"Výhra se nerodila tak lehce, do utkání jsme nevstoupili moc dobře. Trochu jsme propadali, soupeř z toho měl nějaké šance. Pak jsme ale dali gól a od té doby jsme, myslím, hru kontrolovali, přišel další gól. Závěr jsem už sledoval z lavičky, ale nakonec jsme to zvládli a uhráli výhru," hodnotil Hladík včerejší duel.

Se svým gólem přispěchal sedmadvacetiletý útočník těsně poté, co měla zajímavou možnost Jihlava. Bariš jej našel dlouhým míčem a Hladík si pak už věděl rady. "Byl jsem zády k bráně, za mnou stál stoper, hodil jsem si to kolem něj a trefil míč se štěstím mezi nohy gólmana," popisoval. "Něco už jsme odehráli, do šancí jsem se dostával a gól nedal, takže jsem rád, že se to dnes povedlo, potěší to. Je to sice jen příprava, ale s Jihlavou jsme ve stejné soutěži, oba týmy chtěly vyhrát, byl to těžký zápas."

Teď je před Brňany další týden tréninku a generálka ve Zlíně. "Pořád máme na čem pracovat, to nám zápas jasně ukázal. Vzadu musíme být jistější, hrát pokud možno na nulu, což se nám dnes nepovedlo," hovořil Hladík, který v minulém týdnu dostal na tréninku nového útočného parťáka - Kubu Řezníčka. "Moc se na spolupráci s ním těším. Kuba je zkušený, gólový kluk. Doufám, že nám to bude sedět."

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 20. do 26. září
Ostatní
21.09.2021 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 20. do 26. září

B r n o - Většina týmů Zbrojovky se během nadcházejícího týdne představí venku - áčko v Ústí nad...
STUDIO FLINTA: Rozhovor s Martinem Berkovcem!
A-tým
20.09.2021 | Martin Lísal

STUDIO FLINTA: Rozhovor s Martinem Berkovcem!

B r n o - Máme tu další díl STUDIA FLINTA! Zářijovým hostem Moniky Býmové je gólman Martin...
VIDEO: Potřebuji svoje výkony ustálit, přeje si Fousek
A-tým
20.09.2021 | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Potřebuji svoje výkony ustálit, přeje si Fousek

B r n o - Zbrojovka proti Žižkovu navázala na výhru z Příbrami a už pět zápasů je bez porážky. Po...