VIDEO: Jan Hlavica po utkání s Podbrezovou

VIDEO: Jan Hlavica po utkání s Podbrezovou

U h e r s k ý B r o d - Jedním z hráčů, kteří odehráli v duelu s Podbrezovou kompletní porci minut, byl i stoper Jan Hlavica. Po závěrečném hvizdu jej mohla těšit výhra i první čisté konto v přípravě.

„Je to pro nás důležité. Řekli jsme si, že k tomu začneme přistupovat jako k mistrovskému utkání, dáváme důraz na defenzivu. Snažíme se rozehrávat, hrát po zemi a vyjíždět ze situací fotbalově, dnes jsme se soustředili na bezpečnost. Myslím, že jsme to zvládli, zejména pro nás obránce a gólmany je to dobrá zpráva,“ řekl Hlavica po duelu.

Zatímco defenziva nekapitulovala, v ofenzivě se Zbrojováci dokázali dvakrát prosadit a zvítězili. „Bylo to dobré utkání, mělo kvalitu. Silný soupeř, dobrá konfrontace. Utkání bylo dynamické, rychlé, splnilo to účel a bylo to na vysoké úrovni,“ pokračoval sedmadvacetiletý zadák.

A jak hodnotí hru soupeře? „Hráli jme ve vysokém tempu, šlo vidět, že pan trenér Skuhravý už odvedl kus práce. Jejich tým je běhavý, agresivní, museli jsme zachytávat hodně náběhů, ale myslím, že jsme to zvládli dobře. Dostali se jen do dvou střeleckých situací a v těch nám pomohli gólmani.“

Nyní už jsou v kalendáři jen dva přípravné zápasy, pak začíná liga. „Těšíme se. Už je znát, že příprava graduje, dostáváme se do zápasového rytmu i v tréninkovém cyklu. Cítím, že začínáme být zase koncentrovaní a soustředění, všichni se na start hodně těšíme.“

další články

Zbrojovka smutní, ve věku 75 let zemřel pan Rostislav Václavíček
A-tým
07.08.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka smutní, ve věku 75 let zemřel pan Rostislav...

Jsou zprávy, kterým se mysl zdráhá uvěřit. V těchto dnech nás bohužel navždy opustila jedna z...
VIDEO: Super start, každý bod se počítá, těší po výhře Řezníčka
A-tým
07.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Super start, každý bod se počítá, těší po výhře...

O l o m o u c – Běžela dvacátá minuta hry, stav 0:0. Kuba Řezníček přebírá míč od Michala Ševčíka...
Béčko v prvním utkání rozstřílelo Holešov
B-tým
06.08.2022 | Martin Lísal

Béčko v prvním utkání rozstřílelo Holešov

H o l e š o v - Fotbalisté brněnského B týmu potvrdili úspěšnou sobotu a v premiéře na hřišti...