VIDEO: Jan Hlavica po utkání s Podbrezovou

VIDEO: Jan Hlavica po utkání s Podbrezovou

U h e r s k ý B r o d - Jedním z hráčů, kteří odehráli v duelu s Podbrezovou kompletní porci minut, byl i stoper Jan Hlavica. Po závěrečném hvizdu jej mohla těšit výhra i první čisté konto v přípravě.

„Je to pro nás důležité. Řekli jsme si, že k tomu začneme přistupovat jako k mistrovskému utkání, dáváme důraz na defenzivu. Snažíme se rozehrávat, hrát po zemi a vyjíždět ze situací fotbalově, dnes jsme se soustředili na bezpečnost. Myslím, že jsme to zvládli, zejména pro nás obránce a gólmany je to dobrá zpráva,“ řekl Hlavica po duelu.

Zatímco defenziva nekapitulovala, v ofenzivě se Zbrojováci dokázali dvakrát prosadit a zvítězili. „Bylo to dobré utkání, mělo kvalitu. Silný soupeř, dobrá konfrontace. Utkání bylo dynamické, rychlé, splnilo to účel a bylo to na vysoké úrovni,“ pokračoval sedmadvacetiletý zadák.

A jak hodnotí hru soupeře? „Hráli jme ve vysokém tempu, šlo vidět, že pan trenér Skuhravý už odvedl kus práce. Jejich tým je běhavý, agresivní, museli jsme zachytávat hodně náběhů, ale myslím, že jsme to zvládli dobře. Dostali se jen do dvou střeleckých situací a v těch nám pomohli gólmani.“

Nyní už jsou v kalendáři jen dva přípravné zápasy, pak začíná liga. „Těšíme se. Už je znát, že příprava graduje, dostáváme se do zápasového rytmu i v tréninkovém cyklu. Cítím, že začínáme být zase koncentrovaní a soustředění, všichni se na start hodně těšíme.“

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...