VIDEO: Jsem připravený a v pořádku, hlásí uzdravený Bariš

VIDEO: Jsem připravený a v pořádku, hlásí uzdravený Bariš

B r n o – Na lavičce Zbrojovky se poprvé po svém zranění objevil i Damián Bariš. Do hry se nakonec dostal dříve, než by sám čekal – ve 35. minutě zaskočil za zraněného Hrabinu.

Tou dobou už ovšem hosté vedli o dvě branky a nakonec zvítězili 3:1. „Zápas hodně ovlivnil začátek, nevstoupili jsme do něj dobře a inkasovali jsme. Je škoda, že Ševa hned potom neproměnil šanci, mohlo to být 1:1 a vyvíjelo by se to jinak. Neprohrál horší tým, ale Líšeň nás vytrestala ze standardek. Druhý poločas jsme se do toho tlačili, měli jsme nějaké šance, ale góly nám tam dnes nespadly,“ hodnotil Bariš nepovedený zápas.

Dvě inkasované branky sledoval slovenský zadák z lavičky, přímo na hřišti byl jen u té poslední. „Špatně vyhodnocené, centr a prohraný souboj. Nikdo neskákal, zbytečný gól. Bylo nás tam přitom víc, soupeře jsme přečíslili, takové góly bychom neměli dostávat. Dva góly jsme dostali ze standardek, i na tom musíme dál pracovat. Bylo jasné, že nevyhrajeme všech dvanáct zbývajících zápasů a že facka možná přijde, ale musíme se z toho oklepat, poradit si s tím a připravit se na další zápas, zase se chytit dobrým výsledkem. Snad nám to pomůže, jako nám na podzim pomohla facka v Prostějově,“ pokračoval Bariš.

Jeho návrat byl pro trenéry jednou z mála dobrých zpráv. „Na začátku přípravy jsem odtrénoval týden, měl jsem pak zánět šlachy v koleni. Poslední týdny už jsem trénoval naplno a jsem teď připravený a v pořádku. Při nástupu jsme si stihli říct akorát pár pokynů, bylo to hodně rychlé, ale chvilku poté byla ještě jedna pauza, kdy střídal Štěrbis, tak jsem se mohl ještě trochu rozcvičit,“ zakončil sedmadvacetiletý rodák z Trenčína.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: A znovu do Opavy!
A-tým
28.09.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: A znovu do Opavy!

B r n o - Podruhé v tomto týdnu se Zbrojováci vypraví do Opavy, kde je po pohárovém duelu čeká i...
VIDEO: Ondřej Šlapanský o své premiéře v áčku
A-tým
28.09.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Ondřej Šlapanský o své premiéře v áčku

O p a v a – Ještě v minulé sezóně hrál za dorost, letos se posunul do B týmu. A ve středu si...
VIDEO: Trenér Klusáček po pohárovém utkání v Opavě
A-tým
27.09.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Klusáček po pohárovém utkání v Opavě

O p a v a – První ze dvou cest do Opavy Zbrojovce nevyšla, ve třetím kole MOL Cupu se z postupu po...