VIDEO: Martin Berkovec po utkání ve Zlíně

VIDEO: Martin Berkovec po utkání ve Zlíně

B r n o - V závěrečném utkání letní přípravy remizovala Zbrojovka na hřišti Zlína 1:1. Zápas hodnotí pro Zbrojovka TV gólman Martin Berkovec.

Berkovec nakonec odchytal v přípravě tři zápasy, v tom včerejším vůbec poprvé inkasoval. "Kluci jinak bránili celkem dobře, soupeř toho moc neměl. Jednou mi pomohlo břevno, to byla dobrá střela, ani nevím, jestli jsem to škrtal, nebo ne. To bylo tak rychlé, že jsem akorát zvedl ruce a najednou to bylo za mnou. Musíme se takových maličkostí vyvarovat a nepouštět soupeře do podobných střeleckých pozicí."

Jeden z nejzkušenějších členů kádru vynechal vinou zdravotních problémů druhý duel v Olomouci. "Musím to zaklepat, už je to v pohodě. V přípravě jsme odehráli celkem dobré zápasy, které nám ukázaly, kde jsme silní i kde máme slabiny. Samozřejmě jde jen o přípravu, až soutěž ukáže reálnou sílu. Věřím nicméně, že jsme na novou sezónu připraveni," hlásí Berkovec.

Hned úvodní duel sezóny pro něj bude mít poměrně pikantní příchuť. "V Táborsku jsem v podstatě začínal, když nepočítám Hlučín. Střídal jsem tam našeho trenéra gólmanů," zmínil Berkovec s úsměvem fakt, že v Táborsku chytal po Martinu Doležalovi. "Pamatuju si to, tehdy se hrálo ještě v lese. Bylo to fajn a nějaké lidi tam asi ještě poznám."

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Jambor a Lhotecký odcházejí na hostování
A-tým
28.07.2021 | Martin Lísal

Jambor a Lhotecký odcházejí na hostování

B r n o - Dva mladí Zbrojováci odcházejí na hostování. Záložník David Jambor bude působit ve...
Jsem rád, že jsme to zvládli, oddechl si Berkovec
A-tým
27.07.2021 | Martin Lísal

Jsem rád, že jsme to zvládli, oddechl si Berkovec

T á b o r – Martin Berkovec se po letech vrátil do prostředí, které dobře znal. A návrat to byl...
Rozhovor s Adamem Neubergerem z PROBINEXU
Ostatní
26.07.2021 | Martin Lísal

Rozhovor s Adamem Neubergerem z PROBINEXU

B r n o – Zbrojovka vstoupila do nové sezóny s novým hlavním partnerem – projektem PROBINEX. Jeho...