VIDEO: Martin Doležal po utkání s Vyškovem

VIDEO: Martin Doležal po utkání s Vyškovem

B r n o – Zbrojováci ve třetím zimním duelu zdolali Vyškov 3:1, o výhře rozhodli až v závěru. Hodnocení úvodního utkání Tipsport ligy se tentokrát ujal trenér brankářů Martin Doležal.

„Výsledkově to nakonec dopadlo dobře, ale chtěli bychom se prezentovat větší kvalitou na míči. To se nám dnes úplně nedařilo, jsme trochu zklamaní. Měli jsme hodně ztrát, dostali jsme se sice do vedení, ale neměli jsme kvalitu na to, abychom soupeře dorazili. Možná nějaké podcenění, z naší strany to zkrátka nebyl ideální zápas. Věříme, že se to bude zlepšovat,“ zahájil pozápasové bilancování Doležal.

Trenéři viděli v akci poprvé uzdraveného Šurala a čerstvou posilu Nečase, zimní premiéru si odbyl také gólman Jiří Floder, který inkasoval pouze z penalty. „Jirka měl být minulý týden na zkoušce z Chrudimi, která by o spolupráci měla zájem. Ale situace s covidem je, jaká je, ve středu se musel vrátit a absolvoval PCR testy. Byly v pořádku, tak jsme mu dali šanci, protože Kuba Šiman po nemoci jen lehce trénoval a Berky má za sebou výborný zápas v Plzni. Pokud vše půjde dobře, ukáže se Jirka v příštím týdnu opět v Chrudimi,“ naznačil Doležal možnou adresu hostování mladého brankáře.

Po dni volna čeká na Zbrojováky opět dvouzápasový týden, poslední před odjezdem na soustředění. „Po Plzni jsme se věnovali více regeneraci, někteří hráči měli lehčí zdravotní problémy, vrásky nám samozřejmě přidělalo zranění Kuby Řezníčka. Podobný typ nám dnes na hřišti možná chyběl. Od pondělí najíždíme zase na dvoufázový trénink, ve středu hrajeme s Trenčínem a v sobotu s Olomoucí, pro kterou je to generálka na ligu. To bude takový vrchol týdne,“ zakončil Doležal.

Z duelu musel už v první půli odstoupit obránce Štěrba, který si namohl stehenní sval. V pondělí absolvuje vyšetření u lékaře, podle prvních předpokladů by se nemělo jednat o nic vážnějšího.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovku opouští Jakub Šiman
A-tým
20.02.2024 | Martin Lísal

Zbrojovku opouští Jakub Šiman

B r n o - Jak již bylo avizováno, ve Zbrojovce naopak v návaznosti na příchod Dominika Sváčka po...
Dominik Sváček přichází na hostování s opcí
A-tým
20.02.2024 | Martin Lísal

Dominik Sváček přichází na hostování s opcí

B r n o - Potvrzeno - Dominik Sváček už je součástí Zbrojovky. Šestadvacetiletý gólman přichází z...
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 19. do 25. února
Ostatní
19.02.2024 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 19. do 25. února

B r n o - Soutěžní zápasy už se pozvolna blíží, na Zbrojovku čeká v tomto týdnu generálka a...