VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka

VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka

B r n o – U prvního letního gólu asistoval, první zimní rovnou vstřelil. Michal Ševčík otevřel po čtvrthodině hry skóre přípravného utkání se Zlínem, právě on pak pro náš web a Zbrojovka TV zápas hodnotil.

„Jsme přece jen trochu zklamaní. Když vedete 3:1 a máte tlak a další šance, je remíza zklamání. Šli jsme do zápasu po týdnu tréninku, bylo to docela dobré, cítil jsem se v pohodě. Jen ze začátku se mi špatně dýchalo, než se člověk dostane do zápasového tempa. Ale po nějakých deseti minutách to bylo v pohodě,“ odpovídal před kamerou devatenáctiletý ofenzivní hráč.

Do kroniky zápasu se zapsal poměrně výrazně – v 16. minutě elegantně zakončil povedenou akci, na jejímž začátku byla Hrabinova přihrávka a Řezníčkovo sklepnutí. „Přebral jsem balon a viděl jsem, že mám dost místa, abych se rozběhl. Tak jsem zabral, jak jsem pak šel sám na gólmana, točila se mi v hlavě spousta myšlenek a nakonec to dopadlo takhle,“ popisoval gólovou kličku.

Na hřišti strávil Ševčík první půli, tu druhou proseděl na lavičce. „Byl jsem připraven naskočit, kdyby se něco stalo, někdo se zranil nebo tak. Po půli jsme měli dát další dva, tři góly, je to škoda. Zápas se vyvíjel pro nás, ale nakonec jsme dvakrát inkasovali a je z toho jen remíza.“

Po dni volna čekají na Zbrojováky v dalším týdnu hned dva zápasy. K sobotnímu duelu s Vyškovem přibylo utkání v Plzni. „Je to novinka, dozvěděli jsme se to před pár dny. Ale je to příjemné, zahrát si proti dalšímu prvoligovému klubu. Zvládnout se to určitě dá.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny remizovala s Táborskem
A-tým
14.05.2022 | Daniel Kinc. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny...

B R N O - Derniéru ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE si Zbrojovka pro letošní sezónu odbyla v domácím zápase...
U12: Zbrojováci porazili Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojováci porazili Žďár

B r n o - Také žáci kategorie U12 své utkání se Žďárem nad Sázavou zvládli na jedničku. Zvítězili...
U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili ve středu Žďár nad Sázavou. V utkání dokráčeli k...