VIDEO: Roman Potočný po utkání s Duklou

VIDEO: Roman Potočný po utkání s Duklou

B r n o – Zbrojovka vyšla ve středečním utkání proti Dukle střelecky naprázdno, což znamenalo prohru. Zápas po jeho skončení hodnotil útočník Roman Potočný. A pro ostřejší slova nešel daleko.

„Začali jsme asi nejlépe z těch tří zápasů, Dukla jen odkopávala balony. A když byla poprvé za půlkou, dostali jsme gól. Druhý poločas jsme se trochu zvedli, ale bylo to málo, nevystřelili jsme na bránu a prohráli jsme 0:2,“ shrnul stručně průběh duelu.

Právě absence střeleckých pokusů Romana mrzela asi nejvíc. „To je jasné, fotbal se hraje tak, aby se střílelo na bránu, lítalo nám všechno vedle, mně taky. Jsem naštvaný jako kr…, konečně jsme byli i lepší než soupeř a nevyhrajeme, předtím jsme lepší nebyli, ale dělali jsme body. Byli jsme v tlaku, ale ve vápně jsme situace špatně řešili a pak jsme dostali gól, ani nemůžu říct z čeho,“ nebral si v hodnocení servítky.

Může být na vině i často opakovaná nesehranost týmu? „Určitě by bylo lepší, kdybych přišel o měsíc dřív, ale dnes to ze začátku bylo dobré, jen jsme některé věci nedotáhli do finále. A pak gól polovinu z nás položí, místo abychom hráli furt stejně, hrajeme dozadu a to je špatně,“ přemítal Potočný.

Po závěrečném hvizdu navíc hráči museli vstřebat neboli fanoušků. „Šli jsme jim poděkovat za podporu. To je fotbal, když se daří, je to pozitivnější, když ne, zasloužíme si od lidí vynadat, to je normální a v pohodě. Pořád jsem věřil, že to otočme, ale když netrefíme kasu… Štve nás to všechny, kdybyste viděli v kabině, jak jsou všichni nas…“

Nyní mají Brňané dva dny na regeneraci a v sobotu se v Táboře pokusí o reparát. „Na to, že jsme měli proti Dukle o jeden den na regeneraci méně, jsme vypadali lépe, ale prohráli jsme. Na to se nehraje. Kdyby se v Táboře hrálo v neděli, bylo by to lepší, ale Táborsko to bude mít stejné, na to se nemůžeme vymlouvat. Hrajeme fotbal, jsme trénovaní, musíme to vydržet,“ má jasno Potočný.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Na závěr přípravy prohra v Púchově
A-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Na závěr přípravy prohra v Púchově

P ú c h o v - Poslední přípravné utkání fotbalistům Zbrojovky nevyšlo. V Púchově prohrávali už po...
Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína
B-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína

V r š a v a - Fotbalisté brněnského "béčka" vstoupili do letní přípravy vítězně. Na hřišti rezervy...
PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov
A-tým
12.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov

B r n o – V sobotu sehrají Zbrojováci závěrečný přípravný zápas před startem nové sezóny. V sobotu...