VIDEO: Strašný výkon, štvalo po utkání Řezníčka

VIDEO: Strašný výkon, štvalo po utkání Řezníčka

B r n o - Po dvou výhrách vyšli dnes Zbrojováci na závěr podzimu bohužel naprázdno, když doma podlehli olomoucké rezervě 0:1. Obrovské zklamání z podzimní derniéry netajil samozřejmě ani kapitán Jakub Řezníček.

„Do utkání jsme vstoupili strašně špatně a pokračovali jsme v tom celý zápas až do konce. Z mého pohledu strašný výkon. Ani jsme pořádně nevystřelili, absolutně jsme dnes neměli na vítězství,“ nehledal Řezníček po utkání výmluvy.

Čím to bylo? „Nevím, myslel jsem, že k tomu přistoupíme jako k zápasům předtím. Jsme na vítězné vlně, psychicky v pohodě, navíc máme papírově přijatelného soupeře… Nevím, co se s námi zase stalo, že ten výkon byl absolutně bez sebevědomí, tragický. Takhle se nehraje o postup. Mohli jsme to bodově stáhnout, ale nezvládli jsme to,“ pokračoval v kritickém duchu.

Sám se snažil mužstvo strhnout, ale nešlo to. Navíc po jednom ze soubojů obdržel žlutou kartu, takže bude Zbrojovce v jarní premiéře na Dukle chybět. „Je to těžké, když se pořádně nedostaneme do vápna. Nehráli jsme nic, je to šílené. Nějaké emoce mám, vadí mi to, škoda, že to takhle nevadí víc lidem. Byl jsem zkrátka naštvaný z toho, co předvádíme.“

Flintu do žita nicméně Řezňa ještě házet nehodlá. „Věřím, ale musíme začít každý sám u sebe a podávat nejlepší výkony, co to jde. Protože pokud budeme hrát takhle, tak to absolutně nestačí. Čekal jsem po podzimu víc bodů, víc vyhraných zápasů. Je to od nás málo a bude se to těžko honit. Stát se může všechno, zápasů je hodně a chceme být nahoře. Ale takové výkony, jako byl ten dnešní, na to určitě stačit nebudou,“ varuje.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: Začínáme v Jihlavě
A-tým
20.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Začínáme v Jihlavě

B r n o - Nová sezóna startuje! Prmeiéra nás čeká na hřišti Jihlavy, zápas uzavírá program úvodního...
Béčko nadále stoprocentní, porazilo Bohunice
B-tým
20.07.2024 | Martin Lísal

Béčko nadále stoprocentní, porazilo Bohunice

B r n o - Brněnská rezerva zůstává v přípravě na novou sezónu i nadále stoprocentní. Ve třetím...
Jsem rád, že taková nabídka přišla, hlásí Kubr
A-tým
19.07.2024 | Martin Lísal

Jsem rád, že taková nabídka přišla, hlásí Kubr

B r n o - Je mu sice teprve dvacet let, jehoživotopis je nicméně poměrně pestrý. Lucas Kubr se dnes...