VIDEO: Ten zápas beru na sebe, nehledá výmluvy Štepanovský

VIDEO: Ten zápas beru na sebe, nehledá výmluvy Štepanovský

B r n o - Zbrojovka ve Zlíně prohrávala, ve 27. minutě ale po Černínově centru přispěchal s odpovědí Peter Štepanovský. Pocit euforie bohužel vydržel jen do 41. minuty, kdy brněnský kapitán viděl z rukou sudího Pechance červenou kartu.

Štepanovský po utkání nehledal výmluvy a neschovával se před otázkami médií. "Ten zápas beru na sebe a musím se za to omluvit. Udělal jsem dva fauly, zejména při tom druhém jsem přitom do souboje jít nemusel. Byl jsem tam pozdě. V první moment jsem věřil, že to nebyl hrubý faul na druhou žlutou, ale jak rozhodčí pískl podruhé a zavolal si mě k sobě, už jsem věděl."

Zkušený slovenský fotbalista tak během krátké chvíle vystřídal dva pocity. Ve 27. minutě přehodil Dostála a vyrovnal, radost ale záhy přebilo zmíněné vyloučení. "Z gólu vůbec radost nemám. První poločas byl vyrovnaný, ještě jsme mohli vést. Pak se ale nechám vyloučit a druhý poločas už z naší strany nebyl dobrý. Zlín to moje vyloučení zkrátka využil. Sezóna je teprve na začátku, ale prohráváme si ty zápasy sami."

Druhou půli sledoval Štepanovský z kabiny. "Byli jsme pod tlakem, domácí dali rychle první gól, pak druhý. A bylo po zápase. Něco jsme pak ještě měli, ale bylo to málo, Zlín si to hlídal," uzavřel doposud jediný střelec Zbrojovky v sezóně.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Jakub Šural prodloužil smlouvu ve Zbrojovce
A-tým
26.02.2021 | Martin Lísal

Jakub Šural prodloužil smlouvu ve Zbrojovce

B r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno se v uplynulých dnech dohodl na pokračování spolupráce s...
V sobotu přivítáme Plzeň!
A-tým
26.02.2021 | Martin Lísal

V sobotu přivítáme Plzeň!

B r n o - Po smolné prohře v Olomouci se Brňané vracejí na domácí trávník, v sobotu 27. února na...
SOUHRN: Zbrojováci na hostování
A-tým
24.02.2021 | Martin Lísal

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Zatímco Zbrojovka o víkendu válčila o ligové body na Hané, v akci se ocitli i hráči,...