VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

B r n o – Tomáš Smejkal přispěl minulý týden jako střídající hráč asistencí k výhře v Jihlavě, možná i díky tomu dnes naskočil rovnou v základní sestavě. Stejně jako zbytek týmu se ale tentokrát neprosadil a musel nakonec vstřebat domácí porážku.

„Prvních dvacet minut bylo z naší strany špatných, pak jsme se trochu rozkoukali a nějak jsme se do toho dostali. Ale i tak to byl, myslím, špatný výkon. Bylo toho od nás málo, musíme na tom zase pracovat,“ nehledal Smejky po utkání výmluvy.

Věří nicméně, že jedna prohra s týmem až tak nezamává. „Sezóna je dlouhá, měli jsme šňůru výher, teď se prohrálo, jde se dál,“ připomněl pětizápasovou sérii vítězství. „Musíme se soustředit na další zápasy a zase sbírat výhry. Teď máme dvakrát Opavu, takhle nám to zkrátka nalosovali, to je fotbal. Musíme to zvládnout. Bude to těžké cestování, ale máme takový tým, abychom to dokázali. Prioritou jsou oba zápasy.“

Prohra mrzela tím spíš, že Brňané přišli o naději posunout se na první pozici a navíc zklamali téměř pět tisíc diváků. „Atmosféra byla skvělá, fantastická, přišlo dost lidí,“ souhlasil Smejkal. A jak podle něj ovlivnila dnešní výkon početná marodka? „Je pravda, že před zápasem nám vypadli další hráči, chyběl třeba Texlík, asi nás to trochu ovlivnilo, stejně jako brzké zranění Kuby Šurala. Ale báli jsme se hrát dopředu, měli jsme zbytečné ztráty, zbrklé. Fakt to bylo od nás málo,“ zakončil.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích
A-tým
22.06.2024 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích

P o h o ř e l i c e - Zbrojováci zahájili letní přípravu utkáním na hřišti Pohořelic. Hrálo se v...
PREVIEW: V přípravě do Pohořelic
A-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V přípravě do Pohořelic

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky načnou letní přípravné zápasy utkáním v Pohořelicích. Hraje se v...
Los už zná také
B-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

Los už zná také "béčko"

B r n o - Také B tým už zná rozpis podzimní části MSFL. V prvním utkání se Brňané vydají první...