VIDEO: Trenér Machálek po utkání s Vlašimí

VIDEO: Trenér Machálek po utkání s Vlašimí

B r n o - Výhra 4:0, domácí neporazitelnost, 75 vstřelených branek. Zbrojovka v závěrečném utkání FNL potvrdila svou ofenzivní sílu a porazila Vlašim 4:0. Jak viděl zápas trenér Machálek?

"Jsem hlavně rád, že jsme se odvděčili našim výborným fanouškům vítězstvím. To bylo hlavní motto dnešního dne a jsem rád, že jsme to splnili," naznačil kouč po utkání, jaká byla hlavní motivace Zbrojováků v momentě, kdy už měli druhou příčku jistou.

Základ k tomu Brňané položili už v první čtvrthodině, kdy se trefili Čermák s Růskem. "Na můj vkus jsme měli dnes moc ztrát, kombinačně jsme na tom nebyli tak, jak bychom měli být. Soupeř byl nebezpečný, měl dobrou přechodovou fázi, v defenzivě jsme to neměli lehké. Výsledek je ale jednoznačný a myslím, že mluví za vše," usmíval se Machálek po výhře. Ta mimochodem znamenala, že Zbrojovka absolvovala po 23 letech ročník bez domácí prohry.

V některých pasážích utkání byla hra ospalejší, Machálek si ale nemyslí, že by to souviselo s jasně rozdanými kartami. "Spíše nebyli někteří hráči v optimální pohodě, bylo teplejší počasí, ale jako tým jsme to zvládli. Chtěli jsme třeba, aby se Adam Fousek dostal do hry alespoň na poločas, aby měl nějakou zátěž."

Teď mohou Zbrojováci už jen čekat na to, co přijde. "Zítra máme ještě jeden trénink, pak čtyři dny volno. Nevíme, jestli slavit, nebo být útrpní, v tom je tahle sezóna zvláštní. Nerozhodneme to, nemůžeme to nijak ovlivnit. Ale věřím, že zvítězí zdravý rozum a budeme se chystat na baráž," deklaruje Machálek.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zemřel Jozef Obert
A-tým
20.10.2020 | Klub

Zemřel Jozef Obert

Náš klub zastihla smutná zpráva. Na sklonku minulého týdne zemřel ve věku 82 let někdejší...
Trenér Machálek: Jsme rádi, že můžeme trénovat kompletní
A-tým
19.10.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek: Jsme rádi, že můžeme trénovat...

B r n o - Za normálních okolností by se Zbrojováci po výjezdu do Jablonce chystali na domácí bitvu...
Aktualizovaný tréninkový režim Zbrojovky
Ostatní
17.10.2020 | Martin Lísal

Aktualizovaný tréninkový režim Zbrojovky

B r n o - S ohledem na platná nařízení vlády docházelo v průběhu týdne k dalším změnám v...