VIDEO: Třetí den na soustředění

VIDEO: Třetí den na soustředění

B r n o - Nedělní sváteční klid? To na zimním soustředění nehrozí. Na Zbrojováky dnes během třetího dne na Maltě čekal vydatný dopolední trénink, poté regenerace v moři - a odpoledne výlet do Valletty.

V úvodu tréninku shrnul trenér Machálek včerejší utkání s Baníkem, poté se hráči pod dohledem Ríši Dostálka rozcvičili a čekalo je přihrávkové cvičení, které posléze přešlo do zakončení.

Trénink pak vyvrcholil minihrou, v sázce nebylo nic menšího než role číšníků při obědě. Z těsné výhry se nakonec radoval zkušenější "modrý" tým, jemuž úspěšně kryl záda místo rekonvalescenta Flodera trenér gólmanů Martin Doležal.

Po tréninku zamířil kompletní tým k moři, které je od hotelu pár desítek metrů. Ve vlnách zálivu Svatého Pavla se každý dle svého gusta osvěžil - někdo po kolena, někdo po pás a někdo komplet. Jako první se do nepříliš teplé vody vrhl kondiční trenér Pepa Mlčuch.

Krátce po obědě přijel před hotel objednaný autobus a Zbrojováci se na jeho palubě vydali do hlavního města země, Valletty. Někteří zde byli již před rokem, pro jiné to byla novinka. Po zhruba dvouhodinové prohlíce už byla před hráči jen zpáteční cesta a poklidný zbytek neděle.

Zítra pak přijde na řadu vyvrcholení Tipsport Malta Cupu v podobě bojů o umístění. Zbrojovku vyzve v pokusu o obhajobu Mladá Boleslav, hraje se od 13:30 na hlavním maltském stadionu v Ta´ Qali a duel opět přenáší Nova Sport.

Průběh soustředění sledujte na webu a sociálních sítích klubu, kde budou každý den čerstvé fotky, videa či třeba tipovací soutěže o ceny. Stejně jako před rokem mají správu InstaStories během soustředění na starosti hráči v čele s gólmanem Jirkou Floderem.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Růsek po Olomouci: Góly jsme dostávali z ničeho
A-tým
22.09.2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Růsek po Olomouci: Góly jsme dostávali z ničeho

B r n o – První gól v sezóně, celkově druhý gól v kariéře – a vedení 2:1. Útočník Antonín Růsek...
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 21. do 27. září
Ostatní
21.09.2020 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 21. do 27. září

B r n o - V nadcházejícím týdnu se první tým i rezerva představí na hřištích soupeřů. Domácí zápasy...
VIDEO: Jan Sedlák po utkání s Olomoucí
A-tým
20.09.2020 | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas.

VIDEO: Jan Sedlák po utkání s Olomoucí

B r n o - Místo bodů do tabulky zatím Zbrojovka na podzim sčítá spíše absence. Proti Olomouci...