Velký fotbalový svátek už klepe na dveře!

Velký fotbalový svátek už klepe na dveře!

B r n o – Vše nasvědčuje tomu, že nedělní utkání se Slavií (výkop v 19 hodin) bude sledovat do posledního místa napěchovaná ADAX INVEST Arena, v předprodeji zbývá posledních 250 vstupenek. Prosíme fanoušky, aby věnovali pozornost následujícím organizačním informacím.

Prosíme všechny fanoušky, aby přišli na utkání s dostatečným předstihem a vyvarovali se tak riziku front u vstupů na stadion. Z tohoto důvodu se všechny brány stadionu otevřou hodinu a půl před výkopem, tedy v 17.30. Od 17 hodin bude v provozu Fanzóna, kde vás čeká mimo jiných aktivit i autogramiáda s Jiřím BJP Procházkou, aktuálním králem MMA. Samozřejmostí je občerstvení, těšit se můžete také na chill-out zónu, kterou má na starosti náš partner Decathlon, čekají vás v ní sportovní aktivity a soutěže o ceny.

Od 17 hodin pro vás bude nachystaný také zbrojovácký Fanshop. Sortiment Fanshopu naleznete samozřejmě také od zmíněných 17 hodin ve stánku, který bude součástí Fanzóny (více informací o Fanzóně najdete zde).

Rozhodnutím bezpečnostních složek dojde k uzavření ulice Červinkova pro fanoušky Zbrojovky – tato ulice bude policí využita pro příchod fanoušků hostujícího týmu na stadion. Projít tím pádem nepůjde ani přes ulici Vodova. Fanoušci Zbrojovky tedy následkem tohoto rozhodnutí musí využít jiné přístupové cesty do ADAX INVEST Areny a do Fanzóny (viz plánek).

Tak v neděli na tribunách! Přijďte nás podpořit a užít si jedinečný fotbalový svátek!

další články

VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi
A-tým
02.12.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Chrudimi

C h r u d i m - Devět branek, spousta zajímavých akcí a šancí. To vše nabídl včerejší přípravný...
Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni přistoupili
A-tým
01.12.2023 | Martin Lísal

Roman Potočný: Jsem rád, jak k tomu všichni...

C h r u d i m – Při absencích Řezníčka, Berkovce a Divíška byl Roman Potočný v pátečním utkání v...
OHLASY: Josef Mucha po utkání v Chrudimi
A-tým
01.12.2023 | Martin Lísal

OHLASY: Josef Mucha po utkání v Chrudimi

C h r u d i m - První přípravný zápas krátkého zimního bloku nabídl netradiční porci devíti branek,...