Velký fotbalový svátek už klepe na dveře!

Velký fotbalový svátek už klepe na dveře!

B r n o – Vše nasvědčuje tomu, že nedělní utkání se Slavií (výkop v 19 hodin) bude sledovat do posledního místa napěchovaná ADAX INVEST Arena, v předprodeji zbývá posledních 250 vstupenek. Prosíme fanoušky, aby věnovali pozornost následujícím organizačním informacím.

Prosíme všechny fanoušky, aby přišli na utkání s dostatečným předstihem a vyvarovali se tak riziku front u vstupů na stadion. Z tohoto důvodu se všechny brány stadionu otevřou hodinu a půl před výkopem, tedy v 17.30. Od 17 hodin bude v provozu Fanzóna, kde vás čeká mimo jiných aktivit i autogramiáda s Jiřím BJP Procházkou, aktuálním králem MMA. Samozřejmostí je občerstvení, těšit se můžete také na chill-out zónu, kterou má na starosti náš partner Decathlon, čekají vás v ní sportovní aktivity a soutěže o ceny.

Od 17 hodin pro vás bude nachystaný také zbrojovácký Fanshop. Sortiment Fanshopu naleznete samozřejmě také od zmíněných 17 hodin ve stánku, který bude součástí Fanzóny (více informací o Fanzóně najdete zde).

Rozhodnutím bezpečnostních složek dojde k uzavření ulice Červinkova pro fanoušky Zbrojovky – tato ulice bude policí využita pro příchod fanoušků hostujícího týmu na stadion. Projít tím pádem nepůjde ani přes ulici Vodova. Fanoušci Zbrojovky tedy následkem tohoto rozhodnutí musí využít jiné přístupové cesty do ADAX INVEST Areny a do Fanzóny (viz plánek).

Tak v neděli na tribunách! Přijďte nás podpořit a užít si jedinečný fotbalový svátek!

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...