Zbrojovka opět podpoří dárce krve!

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!

B r n o – Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno chystá jedinečnou akci na podporu darování krve! V rámci dlouhodobé spolupráce s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Brno odehrají Zbrojováci zápas 10. kola proti Spartě B ve speciálních dresech s chybějícími znaky A, B a 0.

Je to zdánlivě jen pár symbolů, ale když vám chybí, může to být problém. Touto symbolikou chce klub zdůraznit důležitost dárcovství krve, poukázat na přetrvávající potíže s nedostatkem dárců krve a nalákat nové dárce. Samotné darování krve se Zbrojovkou proběhne následně v úterý 5. října dopoledne přímo v prostorách TTO FN Brno tradičně za účasti hráčů Zbrojovky. Pokud jste prvodárci, objednejte se, prosím, na telefonním čísle 800 900 097; jestliže jste darovali již v minulosti, můžete se na tento termín objednat na stránkách fnbrno.cz.

Duel se Spartou B se hraje na Srbské v pátek 1. října od 17 hodin. Speciální dresy, ve kterých Zbrojováci zápas odehrají, poputují následně do dražby. Její výtěžek věnujeme na podporu našich partnerských zdravotnických organizací (SurGal Clinic a FN Brno).

Náš fotbalový klub spolupracuje s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Brno od roku 2013. Za tuto dobu dorazilo na naše akce více než 2500 dárců, z toho cca 300 prvodárců.

Napište si tedy oba termíny do diářů červenou barvou. Věříme, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu nejprve v pátek na stadionu a pak v úterý na TTO FN Brno. Pojďte pomáhat s námi!

Za podporu akce děkujeme našim partnerům - společnostem SYNERGA, AZ Servis, Probinex a Ligové fotbalové asociaci.

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...