Zbrojovka přivítala Talenty roku 2014

Zbrojovka přivítala Talenty roku 2014

B r n o - Brněnská Zbrojovka hostila při utkání s Teplicemi vítěze soutěže Talent roku 2014. Akce se konala ve spolupráci s Asociací amatérských sportů ČR.

Odměny v podobě návštěvy utkání se dočkali fotbalisté týmu FC Lužice, kteří zvítězili v kategorii Mladý talent - kolektiv žáků 1. až 4. třídy (registrovaní). Doprovázel je také Matyáš Štefka, vítěz téže kategorie pro sportovce, neregistrované v žádném svazu.

Mladí fotbalisté pocházejí z vísky Lužice, pilným tréninkem se vypracovali a sbírají ocenění v tuzemsku i zahraničí. Matyáš je všestranný sportovní nadšenec a samouk, kterému sport pomáhá v boji se zdravotními problémy.

Mladí sportovci navštívili před utkáním kabinu "áčka", poklábosili s hráči, samozřejmostí byly autogramy. Hráči Zbrojovky své následovníky při odchodu ocenili spontánním potleskem. Pak následovala prohlídka prostor stadionu, VIP tribuny a podobně.

Před zápasem došlo ke slavnostnímu předání cen a gratulace, ruce mladým talentům podal například majitel Zbrojovky Václav Bartoněk, zástupce Unie sportovních klubů Richard Foltýn a předseda AAS Milan Kočí.

Pak už došlo k samotnému zápasu, jehož průběh byl popsán na těchto stránkách v několika článcích. Zbrojovka remizovala s Teplicemi 1:1, dětem to ale radost zkalilo jen drobně.

Fotogalerie z akce zde.

další články

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny remizovala s Táborskem
A-tým
14.05.2022 | Daniel Kinc. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny...

B R N O - Derniéru ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE si Zbrojovka pro letošní sezónu odbyla v domácím zápase...
U12: Zbrojováci porazili Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojováci porazili Žďár

B r n o - Také žáci kategorie U12 své utkání se Žďárem nad Sázavou zvládli na jedničku. Zvítězili...
U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili ve středu Žďár nad Sázavou. V utkání dokráčeli k...