Zbrojovka přivítala Talenty roku 2014

Zbrojovka přivítala Talenty roku 2014

B r n o - Brněnská Zbrojovka hostila při utkání s Teplicemi vítěze soutěže Talent roku 2014. Akce se konala ve spolupráci s Asociací amatérských sportů ČR.

Odměny v podobě návštěvy utkání se dočkali fotbalisté týmu FC Lužice, kteří zvítězili v kategorii Mladý talent - kolektiv žáků 1. až 4. třídy (registrovaní). Doprovázel je také Matyáš Štefka, vítěz téže kategorie pro sportovce, neregistrované v žádném svazu.

Mladí fotbalisté pocházejí z vísky Lužice, pilným tréninkem se vypracovali a sbírají ocenění v tuzemsku i zahraničí. Matyáš je všestranný sportovní nadšenec a samouk, kterému sport pomáhá v boji se zdravotními problémy.

Mladí sportovci navštívili před utkáním kabinu "áčka", poklábosili s hráči, samozřejmostí byly autogramy. Hráči Zbrojovky své následovníky při odchodu ocenili spontánním potleskem. Pak následovala prohlídka prostor stadionu, VIP tribuny a podobně.

Před zápasem došlo ke slavnostnímu předání cen a gratulace, ruce mladým talentům podal například majitel Zbrojovky Václav Bartoněk, zástupce Unie sportovních klubů Richard Foltýn a předseda AAS Milan Kočí.

Pak už došlo k samotnému zápasu, jehož průběh byl popsán na těchto stránkách v několika článcích. Zbrojovka remizovala s Teplicemi 1:1, dětem to ale radost zkalilo jen drobně.

Fotogalerie z akce zde.

další články

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!
A-tým
28.10.2021 | Martin Lísal

PREVIEW: Sedmým domácím soupeřem je Vlašim!

B r n o - Už jen čtyři zápasy zbývají odehrát z podzimního jízdního řádu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY....
Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k další výhře
Ostatní
27.10.2021 | Martin Lísal

Zbrojováci na hostování - dvougólový Moučka pomohl k...

B r n o - Z řad hráčů Zbrojovky na hostování se během uplynulého víkendu zapsal do statistik...
VIDEO: Sestřih utkání v Třinci
A-tým
26.10.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání v Třinci

B r n o - Ve 12. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězila Zbrojovka na hřišti Třince 1:0, když jediný...