Zbrojovka přivítala Talenty roku 2014

Zbrojovka přivítala Talenty roku 2014

B r n o - Brněnská Zbrojovka hostila při utkání s Teplicemi vítěze soutěže Talent roku 2014. Akce se konala ve spolupráci s Asociací amatérských sportů ČR.

Odměny v podobě návštěvy utkání se dočkali fotbalisté týmu FC Lužice, kteří zvítězili v kategorii Mladý talent - kolektiv žáků 1. až 4. třídy (registrovaní). Doprovázel je také Matyáš Štefka, vítěz téže kategorie pro sportovce, neregistrované v žádném svazu.

Mladí fotbalisté pocházejí z vísky Lužice, pilným tréninkem se vypracovali a sbírají ocenění v tuzemsku i zahraničí. Matyáš je všestranný sportovní nadšenec a samouk, kterému sport pomáhá v boji se zdravotními problémy.

Mladí sportovci navštívili před utkáním kabinu "áčka", poklábosili s hráči, samozřejmostí byly autogramy. Hráči Zbrojovky své následovníky při odchodu ocenili spontánním potleskem. Pak následovala prohlídka prostor stadionu, VIP tribuny a podobně.

Před zápasem došlo ke slavnostnímu předání cen a gratulace, ruce mladým talentům podal například majitel Zbrojovky Václav Bartoněk, zástupce Unie sportovních klubů Richard Foltýn a předseda AAS Milan Kočí.

Pak už došlo k samotnému zápasu, jehož průběh byl popsán na těchto stránkách v několika článcích. Zbrojovka remizovala s Teplicemi 1:1, dětem to ale radost zkalilo jen drobně.

Fotogalerie z akce zde.

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...