VIDEO: Zbrojovka porazila Púchov, rozhodl Granečný

VIDEO: Zbrojovka porazila Púchov, rozhodl Granečný

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky zdolali ve druhém letním utkání slovenský Púchov 1:0. Jediný gól vstřelil po Hladíkově akci Denis Granečný.

Trenéři Zbrojovky poslali do utkání další tři nováčky - plzeňské duo Kronus - Gaszczyk a testovaného slovenského zadáka Richarda Župu, který naposledy oblékal dres Liptovského Mikuláše. Z minulé sestavy naopak chyběli Fousek, Endl či Jambor, kteří přibyli na marodku.

Brňané byli po většinu utkání aktivnějším týmem. V první půli byl blízko premiérovému zásahu Gaszczyk, kterého ale hostující gólman vychytal. Na druhé straně zahrával Púchov několik rohových kopů a Berkovec musel jednou hodně rychle z brány, aby odehrál míč před jedním z útočníků.

Před pauzou pak Brňané dostali k dispozici dvě zajímavé standardky, ze kterých dokázali ohrozit bránu slovenského týmu. Skóre se ale neměnilo. Do druhého dějství vyslali trenéři několik čerstvých hráčů. Jeden z nich - Egbe - hlavičkoval po rohovém kopu do břevna, míč se ale odrazil zpět do hřiště.

Po hodině hry už se ovšem skóre měnilo, a měl v tom prsty další střídající hráč - Jan Hladík přesnou zpětnou přihrávkou našel Denise Granečného a ten povedenou ranou prostřelil gólmana.

Zbrojovka mohla ve zbytku utkání přidat další zásahy, tentokrát už se ale neprosadila a podruhé v letním období vstřelila jeden gól. Tentokrát to ale stačilo na výhru, neboť Berkovec neinkasoval.

VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný
A-tým
02.07.2023 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný

B r n o – Něco přes hodinu čekali diváci v utkání s Púchovem na gól. Nerozhodný zápas rozetnul po...
VIDEO: Sehranost ještě není taková, jakou bychom chtěli, uvědomuje si Polách
A-tým
01.07.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Sehranost ještě není taková, jakou bychom...

B r n o – Zbrojováci zakončili druhý týden letní přípravy utkáním proti Púchovu. V něm byli po...
PREVIEW: Druhým soupeřem je slovenský Púchov
A-tým
29.06.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: Druhým soupeřem je slovenský Púchov

B r n o - Druhým letním soupeřem Zbrojovky je druholigový slovenský celek MŠK Púchov. Hraje se v...

Fotogalerie

Všechny fotografie