Zbrojovka ve Varnsdorfu natáhla sérii porážek

Zbrojovka ve Varnsdorfu natáhla sérii porážek

V A R N S D O R F - Zbrojovce na severu Čech hrubě nevyšel úvod zápasu, když už v 16. minutě prohrávala o dvě branky. Do poločasu sice Potočný z penaltového puntíku dokázal snížit rozdíl ve skóre, po změně stran však ostrými pálili zase jen domácí a Brno tak počtvrté v řadě vyšlo ve F:NL naprázdno.

Varnsdorf vstoupil do zápasu aktivně a obrana Zbrojovky měla v úvodu velké potíže se zachytáváním domácích útoků. Nájezdu Vojty na Berkovce ještě zamezil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, krátce na to ale již na stadionu v Kotlině propukla radost, když přesný centr dokázal zužitkovat Vojtěch Stránský.

Brno po inkasované brance zvýšilo svou aktivitu, ve snaze o vyrovnání od rohového praporku ovšem zapomněla Zbrojovka myslet na zadní vrátka a povedený brejk v 16. minutě dokázal přesně zakončit Denny Samko. Až poté se Zbrojovka dočkala snížení, když Kubista fauloval ve vápně Alijagiče a nařízenou penaltu proměnil svým pátým jarním gólem Roman Potočný.

Trenér Polách se o pauze rozhodl posílit ofenzívu a poslal na hřiště Jakuba Řezníčka, ten ovšem spolu se svými spoluhráči již čtyři minuty po změně stran jen bezmocně přihlížel tomu, jak rána Dennyho Samka vrátila domácím dvougólové vedení. Zbrojovácký zmar pak po hodině hry ještě podtrhla druhá žlutá karta Adama Fouska, po které čekalo Brno půlhodinové oslabení.

Vývojem povzbuzenému Varnsdorfu netrvalo dlouho přesilovku zužitkovat, když bezmocného Berkovce po kombinaci se Stránským počtvrté překonal Matyáš Vojta. Zbrojovka tak počtvrté v řadě nedokázala bodovat a na nepovedený zápas na hřišti Varnsdorfu se pokusí zareagovat v dalším domácím zápase proti Jihlavě.

VIDEO: Trenér Polách po utkání ve Varnsdorfu
A-tým
14.04.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Polách po utkání ve Varnsdorfu

V a r n s d o r f – Ani cesta na sever Čech kýženou bodovou vzpruhu nepřinesla. Ba co víc,...
PREVIEW: Zbrojovka míří do Varnsdorfu
A-tým
12.04.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Zbrojovka míří do Varnsdorfu

B r n o - Dubnový program je ve druhé nejvyšší soutěži tradičně našlapaný, týmy mají před sebou...