Juniorka prohrála na Spartě

P r a h a - Juniorka Zbrojovky dnes ve šlágru kola hrála na Spartě. V duelu celků ze špičky tabulky se nakonec z bodového zisku radovali domácí, kteří zvítězili 4:1. Jediný gól Brňanů vsítil Růsek.

Domácí měli aktivnější vstup do zápasu a již ve 13. minutě jim zajistil vedení někdejší hráč "áčka" Konaté. V dalších šancích vychytal Pražany Záleský, jednou mu pomohlo také břevno.

Po půlhodině hry ovšem přišel souboj na hranici vápna a pokutový kop, který proměnil Císařovský. S rychlou odpovědí přispěchal Antonín Růsek, který využil vyběhnutí gólmana Sparty a mezi obránci zakončil do opuštěné svatyně. byl to jeho čtvrtý letošní gól.

Druhou trefu už ovšem Brňané - v sestavě s Buchtou, Weberem či Lackem - nepřidali. Přitom v úvodu druhé půle měli dost šancí, proti vyrovnání byl ale gólman Čtvrtečka.

Toho využil Dao, který vrátil Spartě dvougólové vedení. Kontaktní gól Zbrojovky rozhodčí neuznal pro ofsajd, v samém závěru pak Čmelík náskok domácího celku ještě zvýraznil.

Další zápas čeká na Zbrojovku v pátek, kdy si předehrává utkání 16. kola na hřišti Karviné.