V dalším přípravném utkání remizovala Zbrojovka s Táborskem

N o v á V č e l n i c e - Fotbalisté Zbrojovky mají za sebou další přípravný duel. Na hřišti v Nové Včelnici remizovali s druholigovým Táborskem 2:2, soupeř po brankách Škody a Čtvrtníčka vyrovnal v samém závěru.

Zbrojovka v utkání postrádala několik marodů, přesto dokázala poskládat dvě jedenáctky. V první půli nebyl výkon ideální - soupeř se dostal do vedení, navíc trefil břevno. Do brankové konstrukce mířila i Zbrojovka, konkrétně z přímého kopu Keresteš.

Změna stran přinesla oživení brněnské hry a také obrat ve skóre. Nejprve se prosadil Michal Škoda, po něm Josef Čtvrtníček a zdálo se, že Zbrojovka dovede zápas do vítězného konce.

Pár minut před koncem ovšem vystřelil Táborsku remízu Hošek, duel tak skončil výsledkem 2:2. Další herní test čeká na Brňany ve středu, v Kamenici hrají s Českými Budějovicemi.

Trenér Kotal po utkání s Táborskem
05.07.2015 | Martin Lísal

N o v á V č e l n i c e - Přípravné utkání s Táborskem nabídlo dle slov trenéra Kotala dva...