Béčko vyhrálo v Líšni a zůstává první

B r n o - Fotbalisté brněnského "B" týmu zůstávají i po pěti kolech stoprocentní. Na hřišti líšeňské rezervy sice dvakrát prohrávali, ale nakonec se jim povedlo dokonat obrat a díky výhře 3:2 berou tři body.

Domácí vstoupili do zápasu v posílené sestavě, také Zbrojovka nasadila z širšího kádru áčka Divíška a Martinka. Po změně stran pak do hry zasáhl i Gaszczyk. Z minulé sestavy naopak vypadl zraněný Kohoutek a pro nemoc chyběl Juritka.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně. Do vedení šli zásluhou Vlasáka domácí, za pár minut nicméně dokázal vyrovnat David Pavlík.

Po změně stran se ještě jednou radovali Líšeňští, když se trefil jeden z hráčů, kteří prošli Zbrojovkou - Matyáš Ferlay. Promptní odpověď si nachystal Nicolas Martinek, jehož rohový kop byl některým z hráčů jemně tečován a zapadl do sítě.

Na stranu Zbrojovky pak zápas překlopil po Martinkově standardce Josef Divíšek, který povedenou hlavičkou překonal Modlitbu. V samém závěru byl bohužel vyloučen Peter Štepanovský a s nejvyšší pravděpodobností tak bude Brňanům chybět.

Zbrojovka zůstává díky výhře na první pozici. A vzhledem k tomu, že uspěl i Lanžhot, uvidí ADAX INVEST Arena příští neděli souboj dvou stoprocentních týmů! Hraje se od 10.15.

PREVIEW: Béčko míří do Líšně