U12: Vítězná přestřelka se Slováckem

B r n o - Také mladší žáci kategorie U12 zůstávají ve finálové nadstavbě stoprocentní. Na domácím hřišti porazili v dramatické bitvě plné obratů Slovácko 6:5.

"Dnešní utkání bylo jako na houpačce. Chvíli jsme vedli my, chvíli soupeř, skóre se měnilo rychle jako dnešní počasí. Začátek jsme lépe zvládli my, když jsme se dostali do vedení 2:0. Slovácko se spoléhalo spíše na nakopávané míče a standardky, což nám dělalo problémy. Po jedné z nich přišlo snížení, následoval gól z penalty a po další standardce už Slovácko vedlo. My jsme však zůstali trpěliví a odvážní, díky čemuž jsme skóre ještě do půle otočili. Druhá půle nás zastihla lehce nekoncentrované a soupeř ranou z dálky srovnal, chvíli poté jsme inkasovali opět. I přes nepříznivé skóre jsme zůstali odvážní. Hodně našich akcí končilo na obraně soupeře, ale po krásné akci středem hřiště srovnal Lejska a po faulu na Starého se prosadil z penalty Nedorostek. Byl to skvělý zápas s kvalitním soupeřem," komentovali utkání trenéři Zúbek a Vykouřil.

Mládež
24.03.2024 | Martin Lísal

B r n o - Také mladší žáci kategorie U12 zůstávají ve finálové nadstavbě stoprocentní. Na domácím...