U16: Ve Zlíně vítězně!

Z l í n - Dorostenci Zbrojovky se po finále Marečkova memoriálu opět vydali do Zlína, tentokrát k ligovému duelu proti místnímu týmu. V něm nakonec dokázali zvítězit 4:2 a do Brna si tak odvezli všechny body.

"V utkání nám trvalo zhruba patnáct minut, než jsme získali potřebný klid na míči. Poté jsme začali být lepším týmem, soupeř se stáhl do hlubšího bloku a nechal nás tvořit. Byli jsme trpěliví a před pauzou jsme po dobrém otočení hry a následném centru otevřeli skóre, poté jsme ještě vystihli rozehrávku soupeře a vstřelili druhou branku. Ve druhé půli jsme začali vymýšlet složitá řešení a soupeř nás za to potrestal. V závěru jsme po hezké kombinaci přidali čtvrtý gól a zápas relativně v klidu dohráli. Mrzí nás zbytečně inkasované góly, ale oceňujeme pracovitost celého týmu v náročném anglickém týdnu," komentovali utkání trenéři Horváth a Chuchma.

Mládež
08.05.2024 | Martin Lísal

Z l í n - Dorostenci Zbrojovky se po finále Marečkova memoriálu opět vydali do Zlína, tentokrát k...