U18: Zbrojovka přehrála ostravský Baník

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) narazili o víkendu na tradičního rivala - ostravský Baník. Po brankách Šedivého vedli Brňané 2:0, soupeř dokázal ve druhé půli jen korigovat a Zbrojovka tak získala cenný skalp.

Trenér Valnoha: "Do utkání jsme vstoupili trochu ustrašeně, měli jsme velké množství ztracených míčů. Postupem času jsme přebrali iniciativu, byli více na míči, dobře napadali soupeře už na jeho půlce a získávali míče vysoko. Dařilo se nám využívat krajních náběhů, vytvářeli jsme si šance a poločas zaslouženě vyhráli. Druhou půli jsme začali bez pohybu a hosté se dostávali do šancí, přičemž hned v 55. minutě jednu využili. Pak už jsme se jen bránili a hrozili pouze brejky, po jednom z nich se náš hráč ocitl před prázdnou bránou, ale nedokázal míč poslat do sítě. Konec utkání byl z naší strany bohovnější, díky tomu jsme vítězství uhájili."