U19: Zbrojovka nestačila na Pardubice

B r n o - Dorostenci Zbrojovky ve čtvrtečním utkání dorostenecké ligy přivítali Pardubice. Na branku soupeře odpověděl ve druhé půli Polášek, na další zásah už ale Brňané reagovat nedokázali a podlehli svému soupeři 1:3. V tabulce zůstávají třetí.

"Úvod utkání patřil nám, ale ze tří nadějných možností se nepodařilo gólově vyřešit ani jednu. Hosté vycházeli ze středního zhuštěného bloku, který nám dnes i přes dominanci na míči dělalo problém překonávat. Udeřili pak po dohrané standardce. Po poločasové pauze se vztyčeným prstem kluci po krásné nacvičené křídelní akci vyrovnali, rozhodnutí pak padlo po hodině hry. Nejprve jsme neproměnili stoprocentní šanci, následně hosté z brejku udeřili podruhé. I poté jsme se snažili průběh utkání zvrátit, ale musíme upřímně říct, že to dnes nebyl náš den. Třetí gól padl v závěru, kdy jsme hráli vabank i s gólmanem Prodělalem ve vápně soupeře. Pro naše hráče to dnes bylo poučné utkání, které si ještě na videu rozebereme," komentovali duel trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
28.03.2024 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky ve čtvrtečním utkání dorostenecké ligy přivítali Pardubice. Na...