U19: Zbrojovka podlehla pražské Spartě

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) podlehli v utkání druhého týmu tabulky s prvním pražské Spartě 1:2. Dvě kola před koncem tak ztratili naděje na prvenství, nadále však drží druhé místo.

"Dnešní utkání mělo určitě velký význam a kluci k němu také tak přistoupili, velkou motivaci a odhodlání Spartu porazit, přenesli i na hřiště. Byli běžecky velmi aktivní, důslední ve včasném dostupování soupeře, agresivní v osobních soubojích a dnes hlavně kompaktní, týmoví a kreativní v práci s míčem. Spartu jsme prakticky za celých devadesát minut pustili do dvou vážnějších situací, které ale soupeř bohužel dokázal využít. Druhý poločas se nesl v duchu dobývání soupeřova středního až hlubokého bloku. Závary kolem šestnáctky soupeře a v něm byly v některých momentech obrovské. Velký tlak našich hráčů ve druhé půli bohužel Sparta mnohdy i se štěstím ustála a zápas tím dovedla do vítězného konce. Zklamání našich hráčů po zápase bylo obrovské, ale to někdy fotbal přináší. Klukům patří velké poděkování za skvělé vystoupení, určitě je do budoucna na čem stavět," komentovali zápas trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
18.05.2024 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) podlehli v utkání druhého týmu tabulky s prvním pražské Spartě...