U19: Zbrojovka porazila Mladou Boleslav

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) mají za sebou úspěšnou sobotu - na domácím hřišti porazili Mladou Boleslav 4:2. V tabulce jsou čtvrtí se dvoubodovou ztrátou na první příčku.

"Dnešní první poločas proběhl přesně podle našich představ. Vysoký, agresivní presink, výborné reakce na druhé míče, proběhy středových hráčů za obranu soupeře, respektive tandemové situace krajních obránců. Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání a dominovali v průběhu celé první půle. Začátek druhé půle se nesl ve stejném duchu a vyústěním byla branka na 3:0. Poté došlo malinko k uspokojení a nekoncentrovanosti, kdy jsme nechali soupeře naprosto zbytečně vrátit dvěma slepenými góly do hry. I přesto kluci opět zapnuli a po velmi pěkné křídelní akci zvýšil Lukáš Kříž na konečných 4:2. Z celkového pohledu jsme byli lepším a dominantnějším týmem, který chtěl být po celý zápas nebezpečný pro bránu soupeře," komentovali duel trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
07.10.2023 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) mají za sebou úspěšnou sobotu - na domácím hřišti porazili...