U12: Remíza v Kroměříži

K r o m ě ř í ž - Mladší žáci Zbrojovky (U12) remizovali v pátém utkání finálové nadstavby na hřišti Kroměříže 2:2.

"Dnes jsme nastoupili proti soupeři, který se spoléhal na brejky a dlouhé míče. Dostal se do vedení po naší ztrátě na útočné polovině a kolmici mezi beky. Snažili jsme se kombinovat, bohužel v první půli pouze po vápno. Nakonec jsme minutu před půlkou srovnali po rohovém kopu. Ve druhé půli jsme byli silní v kombinaci a soupeři jsme skoro nepůjčovali míč, jenže špatným řešením jedné situace jsme ho opět pustili do vedení. Podruhé jsme srovnali díky dalekonosné střele stopera Nedorostka. Pak začalo dobývání vápna soupeře, ale z mnoha příležitostí jsme už trefovali jen tyče a další gól jsme nepřidali," hodnotili duel trenéři Zúbek a Vykouřil.

Mládež
11.04.2024 | Martin Lísal

K r o m ě ř í ž - Mladší žáci Zbrojovky (U12) remizovali v pátém utkání finálové nadstavby na...