U19: V dohrávce bez bodů

O l o m o u c - Dorostenci Zbrojovky (U19) dnes dohrávali odložené utkání v Olomouci. Přes územní převahu se tentokrát nedokázali prosadit, naopak soupeř v závěru první půle dvakrát udeřil ze standardek a zvítězil 2:0.

"Soupeř dnes nastoupil v nejsilnějším možném složení a vycházel ze středního, někdy až překvapivě pasivního bloku. V naší hře jsme opět chtěli vidět presinkové situace, v první půli jsme se ale po zisku dostávali jen těžce přes zhuštěný val soupeře, volba dlouhých míčů za obranu se taky nepotkala s úspěchem. I tak jsme to byli my, kdo diktoval tempo hry. Sigma si ale pomohla dvěma standardkami k odskoku na 2:0. Celá druhá půle se odehrávala v naší režii, soupeře jsme mnohdy zmáčkli před jeho šestnáctkou, ale bohužel bez finální tečky v podobě gólu. Nakonec tak utkání, v němž jsme i po konzultaci s trenérem soupeře byli lepším týmem, vyhrála šťastnější Sigma," komentovali zápas trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
09.04.2024 | Martin Lísal

O l o m o u c - Dorostenci Zbrojovky (U19) dnes dohrávali odložené utkání v Olomouci. Přes územní...