U16: Velká bitva s nešťastným koncem - mladší dorost těsně podlehl Sigmě

P o d o l í - Krásný zápas a sedm branek - to bylo k vidění při souboji mladších dorostenců Zbrojovky a Olomouce, tradičních rivalů. Brňané prohrávali 0:2, duel otočili, nakonec ale podlehli těsně 3:4.

Trenéři Šustr a Mlaskač: "Do utkání jsme vstoupili pasivně, soupeř potrestal naši nedůslednost v pokutovém území a vedl 2:0. Po obdržených brankách se hráči zvedli, zlepšili kombinaci a během dvaceti minut jsme zápas otočili a vedli 3:2. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb a soupeř do poločasu vyrovnal. Ve druhé půli jsme udělali jednu chybu a ta znamenala nakonec vítězný gól. Do konce zápasu jsme byli lepším týmem, ale šance, které jsme si vytvořili jsme nedokázali proměnit. I přes prohru hráče za předvedený výkon musíme pochválit.

"
04.10.2014 | Martin Lísal

U16: Velká bitva s nešťastným koncem - mladší dorost...

P o d o l í - Krásný zápas a sedm branek - to bylo k vidění při souboji mladších dorostenců...