U19: Zbrojovka porazila Hradec a zvítězila potřetí za sebou

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) potvrdili solidní jarní formu i proti Hradci Králové, který na hlavním stadionu porazili 3:0. Zvítězili tak potřetí v řadě dokázali bodovat v pátém ze šesti duelů po zimní pauze.

Základ k výhře položil v první půli produktivní Pragr, který zakončil rychlou akci Zbrojovky - od výkopu hostujícího brankáře uplynulo jen 16 sekund. Ve druhém dějství pak triumf stvrdili dva střídající hráči - Lukáš Kos a Martin Černý.

Zbrojovka pro utkání postrádala Otu Kohoutka, který si plní reprezentační povinnosti ve Francii. V sestavě se naopak objevil David Jambor, rozehrávající se po zranění.

"Celé utkání jsme byli lepším týmem. Zápas jsme rozhodli v druhém poločase díky většímu klidu na míči ve finální části. Ceníme si vítězství, ale čekají nás těžší soupeři," řekli k zápasu trenéři Polách a Fučík.