U19: Na úvod jara obrat a výhra s Příbramí!

U19: Na úvod jara obrat a výhra s Příbramí!

B r n o - Dorostenci Zbrojovky mají za sebou úspěšný vstup do jara. Proti neoblíbené Příbrami sice po půli prohrávali 0:1, po změně stran ale brankami Lhoteckého a Lacíka zvítězili.

Zbrojováci prohráli s Příbramí tři poslední vzájemné zápasy, z výhry se naposled radovali v létě 2018. A také dnes po první půli tahali za kratší konec.

Po změně stran ovšem načal obrat střídající Claude Lhotecký, pro talentovaného útočníka se jednalo o první letošní trefu po vleklých zdravotních problémech. Dvacet minut před koncem pak nasměroval Brno k výhře Barnabáš Lacík, ten je naopak se sedmi trefami aktuálně nejlepším střelcem Zbrojovky. Ta se v tabulce posunula díky výhře na průběžnou šestou příčku.

Trenéři Polách a Bubeníček: "První mistrovské utkání jsme výsledkově zvládli, ale výhra se nerodila vůbec lehce. Zejména v prvním poločase jsme hráli komplikovaně, dlouho nám trvala kombinace a ve finální fázi nám chyběla větší kvalita. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a agresivitu při napadání a začali jsme si vytvářet šance. Nakonec jsme utkání otočili, ovšem zavěr byl zbytečně nervózní."

U19: Na úvod jara obrat a výhra s Příbramí!
Mládež
22.02.2020 | Martin Lísal

U19: Na úvod jara obrat a výhra s Příbramí!

B r n o - Dorostenci Zbrojovky mají za sebou úspěšný vstup do jara. Proti neoblíbené Příbrami sice...