Zbrojovka porazila Podbrezovou 2:0

Zbrojovka porazila Podbrezovou 2:0

U h e r s k ý B r o d - Fotbalisté Zbrojovky dnes změřili síly se slovenskou Podbrezovou. Na umělce v Uherském Brodě zvítězili 2:0. V první půli si vlastní gól vstřelil Bartoš, vedení pak v závěru z penalty navýšil střídající Štepanovský.

Zbrojovka začala aktivně, napadáním nutila soupeře k chybám a po jedné z nich se měnilo skóre. Novic Filip Blecha, který v utkání navlékl kapitánskou pásku, dotíral na Bartoše a ten si ve snaze zažehnat nebezpečí vstřelil vlastní gól.

Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Blecha po rohovém kopu pálil těsně mimo, úspěšný nebyl ani Fousek. Poločas tak skončil těsným vedením Brna, přičemž výrazně více práce měl slovenský gólman.

Také ve druhé půli bylo k vidění několik zajímavých akcí, Zbrojovce však chybělo více klidu v zakončení, dvě možnosti zlikvidoval výbornými zákroky Rehák. Ani střídající Šiman mnoho nebezpečných situací neřešil a mohl tak sledovat, jak v závěru zařídili druhý gól taktéž střídající hráči.

Jakub Nečas vnikl z pravé strany do vápna, byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Peter Štepanovský.. Zbrojovka tak udržela poprvé v přípravě nulu a zvítězila nad lídrem slovenské druhé ligy 2:0.

VIDEO: Filip Blecha po utkání s Podbrezovou
A-tým
14.02.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Filip Blecha po utkání s Podbrezovou

U h e r s k ý B r o d - V pátek ve Zbrojovce poprvé trénoval, v sobotu už Filip Blecha naskočil do...
VIDEO: Jan Hlavica po utkání s Podbrezovou
A-tým
14.02.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jan Hlavica po utkání s Podbrezovou

U h e r s k ý B r o d - Jedním z hráčů, kteří odehráli v duelu s Podbrezovou kompletní porci...
VIDEO: Trenér Dostálek po utkání s Podbrezovou
A-tým
12.02.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání s Podbrezovou

B r n o – V sedmém zimním utkání dokázali Zbrojováci porazit slovenskou Podbrezovou 2:0, když...