Rozcestník mládeže


Aktuální zápasy

kolodatumdomácíhosté  
Baráž ne 2.6.2019  Příbram  Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)

VIDEO: Zbrojovka v Hotelu AVANTI ocenila mládežnické talenty za rok 2019

středa 27.11.2019 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč.

logo B r n o - Podzim a kalendářní rok uzavře několik tradičních akcí - první z nich je ocenění největších talentů v mládeži Zbrojovky za rok 2019. Slavnostní vyhlášení dnes hostil Konkresový sál Hotelu Avanti.


 
 

VIDEO: Podzimní nábor do Zbrojovky

úterý 10.9.2019 | Klub

logo B r n o - Ve čtvrtek 5. září proběhl na Městském fotbalovém stadionu Srbská tradiční podzimní nábor dětí do Zbrojovky. Pod dozorem profesionálních trenérů a za účasti hráčů prvního mužstva si tu zatrénovalo přes 80 fotbaluchtivých dětí.


 
 

Jeden den s mladšími žáky aneb projekt česko-rakouského přátelství

pondělí 12.8.2019 | Michal Hladký II

logo H r o t o v i c e - Ve dnech 27. až 31. července 2019 se v areálu hrotovického Sokolu uskutečnilo soustředění zbrojováckých kategorií U12 a U13 společně s mládeží rakouského celku SV Horn. Spolupráci obou týmů si trenéři nemohli vynachválit. Stejné to pak bylo se zázemím, které bylo podle slov vedení obou klubů na špičkové úrovni. Jeden den soustředění se vám nyní pokusíme přiblížit.


 
 

Na Srbské probíhá již turnus letního Coerver kempu

středa 7.8.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - K prázdninám v posledních letech už neodmyslitelně patří i letní kempy, které Zbrojovka pořádá ve spolupráci s programem Coerver®Coaching. Aktuálně probíhá již třetí turnus kempu.


 
 

Na Srbské probíhá první turnus letního Coerver kempu

středa 17.7.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - K letnímu období neodmyslitelně patří i fotbalové kempy a akademie. Zbrojovka už druhým rokem pořádá čtyři turnusy kempu ve spolupráci s programem Coerver®Coaching.


 
 

Fotbalem k přátelství – společné soustředění Zbrojovky a SV Horn

sobota 6.7.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Mladí fotbalisté Zbrojovky stráví jeden červencový týden na společném soustředění s rakouským týmem SV Horn, které se koná v rámci projektu Fotbalem k přátelství v Hrotovicích.


 
 
Další stránky
123456>>