kolodatumdomácíhosté
29. ne 16.6.2019  Karviná  Zbrojovka Brno 3:8 (2:7)

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

úterý 23.7.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka Harašty. Do boje o trofej se zapojí i náš tým U17, který dnes zahajuje turnaj pikantním soubojem se Slavií.

U16: Na závěr kanonáda s Kroměříží

neděle 9.6.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U16) se v Tišnově loučili s letošní sezónou, hostili Kroměříž. Podařený ročník završili symbolicky nejvyšší výhrou, soupeři nastříleli deset branek. V tabulce skončili Brňané čtvrtí.

U16: Zbrojovka zvítězila na Slovácku

neděle 2.6.2024 | Martin Lísal

logo S t a r é M ě s t o - Dorostenci z týmu U16 napodobili své starší kolegy a na hřišti Slovácka dokázali zvítězit 3:1. Všechny branky vstřelili už v první půli, kdy tak o výhře v podstatě rozhodli.

U16: Zbrojovka si poradila se Šumperkem

neděle 26.5.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Také dorostenci kategorie U16 svůj zápas se Šumperkem zvládli. Základ k výhře položili třemi góly v první půli, nakonec zvítězili 5:0, přičemž čtyři branky vsítil Valenta.

U16: Zbrojovka veze výhru z Karviné

neděle 19.5.2024 | Martin Lísal

logo K a r v i n á - Dorostenci Zbrojovky (U16) zvítězili na hřišti Karviné 2:0. Před pauzou otevřel skóre Čejka, druhý zásah přidal Dobšík.

U16: Zbrojovka nestačila na Baník

neděle 12.5.2024 | Martin Lísal

logo T i š n o v - Mladší dorostenci Zbrojovky (U16) dnes hostili v Tišnově Baník. V celém utkání se vůbec poprvé v sezóně nedokázali střelecky prosadit a soupeři tak podlehli 0:3.