kolodatumdomácíhosté
29. ne 16.6.2019  Karviná  Zbrojovka Brno 3:8 (2:7)

U16: Zbrojovka zakončila podzim výhrou

neděle 10.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U16) hostili v posledním podzimním utkání Třinec. Už v první půli šli do vedení, které pak postupně navyšovali a zvítězili 5:1. V tabulce tak přezimují na druhé pozici.

U16: Zbrojovka remizovala v Hlučíně

neděle 3.11.2019 | Martin Lísal

logo H l u č í n - Zbrojováci kategorie U16 zajížděli o víkendu do Hlučína. Do zápasu nevstoupili ideálně a záhy prohrávali o dvě branky. Ještě do pauzy ale snížil Strnad a ve druhé půli vyrovnal Kluska, duel tak skončil remízou.

U16: Zbrojovka v přátelském utkání porazila Bayern Mnichov!

pondělí 28.10.2019 | Martin Lísal

logo M n i c h o v - Dorostenci Zbrojovky (U16) mají za sebou parádní zážitek. Na konci října se totiž vydali do Mnichova, kde v přátelském utkání změřily síly se slavným Bayernem! V utkání nakonec zvítězili 6:3.

U16: Domácí remíza s Prostějovem

neděle 27.10.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U16) se po sérii venkovních výher vrátili domů. V souboji s houževnatým Prostějovem sice byli aktivnějším týmem, obranu soupeře ale překonali jen jednou a duel tak skončil remízou.

U16: Zbrojovka veze z Blanska vysokou výhru

sobota 19.10.2019 | Martin Lísal

logo B l a n s k o - Dorostenci Zbrojovky (U16) zajížděli o víkendu do Blanska. Po těsné první půli nasázeli ve druhém dějství pět branek a s přehledem tak zvítězili, díky čemuž si udrželi první pozici v tabulce.

U16: Zbrojovka otočila zápas ve Vítkovicích

neděle 13.10.2019 | Martin Lísal

logo O s t r a v a - Dorostenci Zbrojovky (U16) zvládli i druhé venkovní utkání v řadě. Na hřišti Vítkovic sice prohrávali, brankami Vavřiny a Černého ale dokázali duel otočit. Díky výhře jsou v tabulce na první příčce.