kolodatumdomácíhosté
29. st 5.6.2019  Zbrojovka Brno  Pardubice 2:0 (1:0)

U19: Zbrojovka porazila Slovácko 2:0

pátek 15.3.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) zvítězili v pátečním utkání proti Slovácku 2:0, když se prosadili v obou poločasech. V tabulce tak uhájili třetí příčku.

U19: Těsná prohra v Plzni

sobota 9.3.2024 | Martin Lísal

logo P l z e ň - Dorostenci Zbrojovky (U19) cestovali po úvodní výhře do Plzně. Na hřišti soupeře šli po Tomanově trefě do vedení, soupeř ale dvěma góly skóre otočil a zvítězil 2:1.

U19: Vítězná jarní premiéra!

sobota 2.3.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky odstartovali jaro nejlepším možným způsobem. Na domácím hřišti porazili po výborném výkonu Karvinou 5:0.

U19: V generálce remíza se Slovanem

neděle 25.2.2024 | Martin Lísal

logo B r a t i s l a v a - Dorostenci Zbrojovky (U19) sehráli o víkendu poslední přípravné utkání před startem jarní části. V Bratislavě remizovali se Slovanem 2:2.

U19: Dorostenci v přípravě podlehli Kuřimi

neděle 18.2.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) podlehli v dalším přípravném utkání mužům Kuřimi 1:2. Jediný gól vsítil Erik Dirda.

U19: Zbrojovka v přípravě porazila Tasovice

středa 7.2.2024 | Martin Lísal

logo P o h o ř e l i c e - Dorostenci Zbrojovky se na soustředění v Pohořelicích utkali s divizními Tasovicemi. Zkušenější soupeř po půli vedl o dvě branky, Zbrojováci ale třemi góly průběh zápasu otočili a zvítězili 3:2.