U8 - Přípravka


U8: Zbrojovka postoupila do finále Ondrášovka Cupu

čtvrtek 8.10.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Mladí Zbrojováci se po loňském úspěšném představení v Ondrášovka Cupu pustili do bojů v novém ročníku. Jako první absolvoval kvalifikaci tým U8 - a vedl si skvěle, do další fáze prošel bez zaváhání.


 
 

U8: V prvním utkání zdolali Zbrojováci Svratku Brno

úterý 8.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Hráči zbrojovácké přípravky (U8) odehráli první mistrovské utkání v kariéře. Proti o rok starším hráčům Svratky Brno si vedli dobře a zvítězili 10:8.


 
 

U8: Zbrojovka zvítězila na halovém turnaji v Senici

pondělí 9.12.2019 | Martin Lísal

logo S e n i c e - Hráči brněnské přípravky (U8) absolvovali o víkendu první letošní halový turnaj. V Senici na Hané si vedli velmi slušně, po celou dobu nenalezli přemožitele a ve finále tak pro sebe vybojovali pohár pro vítěze.


 
 

U8: Zbrojovka skončila třetí na turnaji v Senci

středa 23.10.2019 | Martin Lísal

logo S e n e c - Mladí Zbrojováci kategorie U8 změřili o víkendu síly na turnaji se slovenskou špičkou. V devíti náročných utkáních nakonec vybojovali solidní bronzovou pozici.


 
 

U8: Zbrojováci ovládli kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu

úterý 8.10.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Do nového týdne vstoupili jako první mladí fotbalisté kategorie U8, kteří v Líšni úspěšně zvládli kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu. V sedmi zápasech neztratili ani bod.


 
 

U8: Úspěšný turnaj na Slovensku

pátek 30.8.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Mladí Zbrojováci kategorie U8 mají za sebou další zajímavou zahraniční konfrontaci. Na Turnaji mladých nadějí v Kalinkovu obsadili nakonec druhou příčku.


 
 
Další stránky
12>>