U11 - Přípravka


U11: Páté místo na Planeo Cupu

pondělí 9.5.2022 | Martin Lísal

logo K r o m ě ř í ž - Mladí Zbrojováci kategorie U11 byli o víkendu druhým týmem, který se zapojil do celostátního mládežnického turnaje Planeo Cup (dříve Ondrášovka Cup). Skončili nakonec pátí.


 
 

U11: Zbrojovka v prvním mistráku porazila Bystrc

pondělí 4.4.2022 | Martin Lísal

logo B r n o - Tým U11 má za sebou první jarní mistrák, v němž se utkal s o rok staršími hráči Bystrce. Zbrojováci nakonec zvítězili 5:1.


 
 

U11: Zbrojováci absolvovali turnaj v Českých Budějovicích

pondělí 28.3.2022 | Martin Lísal

logo Č e s k é B u d ě j o v i c e - Mladí Zbrojováci kategorie U11 se o víkendu zúčastnili miniturnaje v Českých Budějovicích.


 
 

ŽIVĚ: Zbrojovka ovládla turnaj O pohár hejtmana!

sobota 15.1.2022 | Martin Lísal

logo B r n o - Maloměřická hala dnes hostila 19. ročník mládežnického turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje. V boji o trofej si nakonec nejlépe vedli mladí hráči Zbrojovky a radovali se z výhry!


 
 

O víkendu proběhne 19. ročník halového turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje

čtvrtek 13.1.2022 | Martin Lísal

logo B r n o – Po roční odmlce se vrací tradiční a oblíbený mládežnický turnaj O pohár hejtmana Jihomoravského kraje! Devatenáctý ročník proběhne tuto sobotu od 9 hodin v maloměřické hale (Obřanská 13). Zápasy můžete sledovat živě na Zbrojovka TV.


 
 

Domčův sen - na charitativním turnaji skončila Zbrojovka druhá

pondělí 6.9.2021 | Martin Lísal

logo B r n o - Zbrojovka o víkendu spolupořádala charitativní turnaj pro hráčky a hráče přípravkových kategorií - Domčův sen. Brněnský tým U11 na klání obsadil skvělé druhé místo, Nadační fond Zbrojovák poté symbolicky předal organizátorům turnaje šek na 15 tisíc korun.


 
 
Další stránky
12345>>