kolodatumdomácíhosté
29. ne 16.6.2019  Karviná  Zbrojovka Brno 1:7 (1:2)

U18: Zbrojovka v omlazené sestavě prohrála v Karviné

neděle 19.5.2024 | Martin Lísal

logo K a r v i n á - Dorostenci Zbrojovky (U18) se o víkendu představili v Karviné. Ve výrazně omlazené sestavě svému soupeři nakonec podlehli 0:3.

U18: Zbrojovka zdolala Baník!

neděle 12.5.2024 | Martin Lísal

logo T i š n o v - Dorostenci kategorie U18 získali o víkendu cenný skalp ostravského Baníku. Na hřišti v Tišnově vedli po půli 3:0, soupeř už dokázal jen snížit na konečných 3:2.

U18: Zbrojovka prohrála ve Zlíně

středa 8.5.2024 | Martin Lísal

logo Z l í n - Dorostenci Zbrojovky (U18) se ve sváteční středu vydali do Zlína. V zajímavém utkání se nakonec z výhry 3:2 radoval domácí tým, za Brňany se prosadili Souček a Nezveda.

U18: V Jihlavě nerozhodně

neděle 5.5.2024 | Martin Lísal

logo J i h l a v a - Dorostenci Zbrojovky (U18) remizovali v nedělním utkání na hřišti Jihlavy 2:2. Góly vsítili v rozmezí šesti minut Viktorin a Toman.

U18: Zbrojovka porazila Prostějov 2:1

neděle 28.4.2024 | Martin Lísal

logo T i š n o v - Dorostenci Zbrojovky (U18) přivítali o víkendu na tišnovském hřišti Prostějov. V první půli se dvakrát trefil Hříba a mladí Brňané nakonec zvítězili 2:1.

U18: Remíza v Opavě

středa 24.4.2024 | Martin Lísal

logo O p a v a - Dorostenci Zbrojovky (U18) remizovali v dohrávce na hřišti Opavy 2:2. V první půli skóroval Nezveda, v závěru pak bod zajistil Bečva.